Romantika v Českom Krumlove s nadštandardnými raňajkami a fľašou Prosecca

4 zákazníci
Prvýkrát na ZľavomateOnline rezervácia
Hotel Gold
Šumava a južné Čechy - Česko
Viac o podniku
Bohaté raňajky napr. s čerstvými lievancami
Bohaté raňajky napr. s čerstvými lievancami
Len kúsok od historického centra Českého Krumlova
Len kúsok od historického centra Českého Krumlova
Fľaša Prosecca na izbe
Fľaša Prosecca na izbe
2 osoby, 2 dni (1 noc)
 • 1× ubytovanie v izbe Standard pre dvoch
 • 1× bohaté raňajky pre dvoch
 • 1× fľaša sektu na izbe
 • Parkovanie na hotelovom parkovisku počas pobytu 
 • Miestny poplatok
 • Wi-fi na izbe 

Strava

Raňajky

Obmedzenie

Voucher nie je možné využiť v období 22. 12. 2017 – 2. 1. 2018.

Online rezervácia
97,65 € 69,00 €
2 osoby, 3 dni (2 noci)
Online rezervácia
181,57 € 119,00 €

Nie je všetko zlato, čo sa blyští, ale práve odpočinok v štvorhviezdičkovom Hoteli Gold nemožno ani zlatom vyvážiť. Kam inam zamieriť za romantikou než do jedného z najmalebnejších miest u našich severozápadných bratov?

Pozvite svoju milú alebo milého do Hotela Gold ****, ktorý stojí len kúsok od historického centra Českého Krumlova na ľavom brehu Vltavy, v pokojnom a krásnom prostredí mestského parku a necelý kilometer od zámku. Múzeum voskových figurín je skutočne za rohom (400 m).

Nachádza sa v historickom jadre, do ktorého od hotela dôjdete po moste. Tu už sa príjemne „stratíte“ v uličkách, kaviarničkách a vinárňach, navštívite galérie a neďaleko hotela trebárs aj Museum FOTOATELIER Seidl, kde nahliadnete do histórie fotografovania. Samozrejme nevynechajte ani návštevu čarovného zámku, prečítajte si ale otváraciu dobu – cez zimu sú prístupné len niektoré časti.

Komfortné ubytovanie

História hotela siaha až do 16. storočia, v súčasnosti je tu celkom 27 izieb. Pre vás bude pripravená dvojlôžková izba kategórie Standard s kúpeľňou, WC, televíziou, minibarom a telefónom.

Ak prídete autom, zaparkujete ho priamo pri hoteli na kamerou stráženom parkovisku.

Vynikajúce bohaté raňajky

Ďalšou vecou, ktorú hostia hodnotia veľmi kladne, sú tunajšie raňajky. Ranná ponuka je skutočne bohatá, takže možno ani nebudete vedieť, čo skúsiť skôr.

Čo tak dať si čerstvé lievance s javorovým sirupom a domácou šľahačkou, posypané orieškami alebo škoricou, alebo vaječnú omeletu so zeleninou? Popíjať potom budete kvalitné čaje, cappuccino alebo horúcu čokoládu, takže štart do nového dňa bude naozaj veľmi príjemný.

Tipy na voľný čas

Český Krumlov Český Krumlov

Toto významné juhočeské mesto je jedným z najnavštevovanejších miest celej republiky a jedným z najkrajších miest celej Európy, ak nie celého sveta, a to najmä vďaka romanticky stredovekému jadru s meandrom rieky Vltava a tunajšiemu prekrásnemu zámku. Celá oblasť je zapísaná na zoznam UNESCO. Skúste si vyšliapať na vyhliadku Vyšehrad, kde sa vám Krumlov zjaví ako na dlani.

Holašovice Holašovice

Náves juhočeskej dediny Holašovice sa celosvetovo preslávila usadlosťami v štýle sedliackeho baroka, ktoré boli pre svoju jedinečnosť zaradené na zoznam UNESCO. Tento unikátny dochovaný súbor hospodárskych usadlostí bol stavebne a výtvarne upravený v priebehu 19. storočia do špecifickej podoby, ktorú môžeme obdivovať dnes.

Prechádzka v korunách stromov na Lipne Prechádzka v korunách stromov na Lipne

Prvý a jediný chodník korunami stromov v ČR je otvorený celoročne. Leží na vrchole Kramolín v bezprostrednej blízkosti Active Park Lipno/Skiareálu Lipno. Chodník v dĺžke 372 m z drevenej konštrukcie je citlivo zasadený do zmiešaného lesa a pri maximálnom stúpaní 2–6% sa dostanete až do 24-metrovej výšky. Chodník je zakončený 40-metrovou vyhliadkovou vežou. Chodník je bezbariérový.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Hotel Gold
Linecká 55, Český Krumlov, 38101

Hotel Gold

Linecká 55, Český Krumlov, Česká republika 🇨🇿

Check in od 14:00 – Check out do 12:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
U nás sa nefajčí
Wellness
Vlastná reštaurácia
Ako uplatniť
 • Netermínový variant: po zakúpení voucheru si overte dostupnosť voľného termínu e-mailom na adrese gold@hotelgold.cz  alebo na tel. +420 380 712 551. Rezerváciu odporúčame riešiť v dostatočnom časovom predstihu. Pri rezervácii zadajte číslo kupónu.
 • Termínový variant: Zakúpením voucheru vykonáte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť). V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e-mailom pred zakúpením voucheru. Recepcii taktiež vopred oznámte, ak sa na pobyt chystáte so svojim domácim miláčikom.
Deti
 • Detská postieľka je zdarma.
 • Deti do 2,99 rokov majú pobyt s rodičmi na lôžku a bez stravy zdarma.
 • Deti vo veku 3–11,99 rokov majú pobyt na prístelke s raňajkami za 375 Kč (cca 15€) /noc.
 • Osoby nad 12 rokov majú pobyt na prístelke s raňajkami za 750 Kč (cca 30€) /noc.
 • Ubytovanie s deťmi oznámte recepcii vopred.
Príplatky
 • Domáce zviera: pobyt s domácim miláčikom je možný za poplatok 50 Kč (cca 2€) /noc (majiteľ miláčika zodpovedá za prípadné škody, ktoré spôsobí).
 • Ubytovať sa môžete tiež v luxusnom apartmáne za príplatok 1000 Kč (cca 40€) /noc (rezervácia je nutná vopred).
Storno podmienky
 • Netermínový variant: Storno voucheru je možne v rámci 14 dňovej zákonnej lehoty. Podmienkou je, aby nebola vytvorená rezervácia na konkrétny termín. Zrušenie alebo zmena tejto rezervácie sú možné najneskôr 7 dní pred nástupom na pobyt. Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne jedenkrát po dohode s recepciou.
 • Termínový variant: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Možná je len zmena rezervácie a to najneskôr 7 dní pred termínom nástupu. Pri neskoršej zmene alebo nenastúpení na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná maximálne jedenkrát po dohode s recepciou. Pre zmenu rezervácie, prosím, kontaktuje zákaznícke oddelenie Zľavomatu.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

1 Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny