Dve romantické noci vrátane raňajok v Českom Krumlove až pre 4 osoby

1 zákazník
už len 49 ks
Prvýkrát na ZľavomateOnline rezervácia
Penzion Prelát
Šumava a južné Čechy - Česko
Viac o podniku
Päť minút pešo od historického centra Krumlova
Päť minút pešo od historického centra Krumlova
Bezbariérové ​​izby a parkovanie pri penzióne
Bezbariérové ​​izby a parkovanie pri penzióne
Štýlové izby so starožitným nábytkom
Štýlové izby so starožitným nábytkom
2 osoby, 3 dni (2 noci)
 • Ubytovanie na 2 noci pre 2 osoby
 • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • BONUS: vstupenka pre 2 osoby do Muzea loutek – Rozprávkový dom 
 • 30% zľava do reštaurácie Krumlovský mlyn a Coctail baru Strojovňa
 • 33% zľava na vstup do múzea Vltavín v Českom Krumlove
 • Parkovanie zadarmo

Strava

Raňajky

Obmedzenie

Voucher nie je možné využiť v termíne 20.12. 2017 – 3.1. 2018.

Online rezervácia
139,84 € 89,00 €
4 osoby, 3 dni (2 noci)

Hovorí sa, že Krumlov je taká malá Praha. Majú tu Vltavu, starobylé uličky, historické mosty i Vyšehrad. Vládne tu však oveľa väčší pokoj a pohoda.

Že je v zime moc zima? Ale kdeže, v Českom Krumlove je po celý rok prima! Atmosféra prekrásneho historického mesta s množstvom pamiatok, kultúrnych zaujímavostí a zaujímavých múzeí vie človeka očariť kedykoľvek. A ubytovanie v penzióne Prelát sa ku všetkej tej nádhere skvele hodí.

Ubytovanie s kúzlom dávnych čias

Novozrekonštruovaný penzión stojí priamo nad Vltavou a ponúka skvostný výhľad na centrum mesta i mestský park. V pokojnej lokalite, prechádzkou len 5 minút od historického centra je to proste kráľovské bývania.

Izby sú štýlovo a vkusne vybavené starožitným reštaurovaným nábytkom. Ale nečakajte rozhodne žiadny stredovek, nechýba im vlastné sociálne zariadenie ani televízie.

V prízemí budovy sú situované bezbariérové ​​izby. V celom hoteli sa pripojíte cez Wi-fi zdarma a na zaparkovanie máte priamo pri penzióne bezplatné monitorované parkovisko s kapacitou až 14 miest.

A zábavu môžete rozprúdiť v spoločenskej miestnosti s barom. V penzióne vám tiež poskytnú kompletný informačný servis o aktuálnych kultúrnych podujatiach a tipy na výlety po okolí. Na požiadanie vám tiež rezervujú miesto v obľúbených krumlovských reštauráciách či vstupenky na rôzne kultúrne predstavenia.

Tip: Ako sa v penzióne Prelát páčilo ostatným hosťom sa môžete pozrieť tu.

Krásy Českého Krumlova

Český Krumlov, kedysi sídlo šľachtických rodov Rožmberkov, Eggenberkov aj Schwarzenberkov, je dnes vyhľadávaným turistickým cieľom, ktorý má svoje miesto aj na Zozname prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Nenechajte si ujsť hrad a zámok Český Krumlov, Zámockú veža či Hradné múzeum. Nechajte sa zlákať aj ďalšími expozíciami, napríklad zámockým lapidáriom, Medveďou priekopou, Václavskými pivničkami alebo zámockým divadlom. A to nie je zďaleka všetko, vydať sa môžete na veľa ďalších zaujímavých miest.

Múzeum loutek

Tipy na voľný čas

Český Krumlov Český Krumlov

Toto významné juhočeské mesto je jedným z najnavštevovanejších miest celej republiky a jedným z najkrajších miest celej Európy, ak nie celého sveta, a to najmä vďaka romanticky stredovekému jadru s meandrom rieky Vltava a tunajšiemu prekrásnemu zámku. Celá oblasť je zapísaná na zoznam UNESCO. Skúste si vyšliapať na vyhliadku Vyšehrad, kde sa vám Krumlov zjaví ako na dlani.

Holašovice Holašovice

Náves juhočeskej dediny Holašovice sa celosvetovo preslávila usadlosťami v štýle sedliackeho baroka, ktoré boli pre svoju jedinečnosť zaradené na zoznam UNESCO. Tento unikátny dochovaný súbor hospodárskych usadlostí bol stavebne a výtvarne upravený v priebehu 19. storočia do špecifickej podoby, ktorú môžeme obdivovať dnes.

Prechádzka v korunách stromov na Lipne Prechádzka v korunách stromov na Lipne

Prvý a jediný chodník korunami stromov v ČR je otvorený celoročne. Leží na vrchole Kramolín v bezprostrednej blízkosti Active Park Lipno/Skiareálu Lipno. Chodník v dĺžke 372 m z drevenej konštrukcie je citlivo zasadený do zmiešaného lesa a pri maximálnom stúpaní 2–6% sa dostanete až do 24-metrovej výšky. Chodník je zakončený 40-metrovou vyhliadkovou vežou. Chodník je bezbariérový.

Ďalšie tipy Zobraziť tipy na mape

Penzion Prelát
Objížďková 128, Český Krumlov, 38101

Penzion Prelát

Objížďková 128, Český Krumlov, Česká republika 🇨🇿

Check in od 14:00 – Check out do 11:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Domáci miláčikovia: 100 Kč/ noc
Ako uplatniť
 • Netermínový variant: Pred zakúpením voucheru si overte dostupnosť termínu na tel.č.: +420 733 184 144. Po obdržaní voucheru vykonajte čo najskôr záväznú rezerváciu.
 • Termínový variant: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať. V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jej dostupnosť telefonicky či e-mailom pred zakúpením voucheru.
 • Pobyt s domácim miláčikom si dopredu dohodnite s recepciou.
 • Obmedzenie: Penzión je nefajčiarsky.
 • Kapacita parkoviska je obmedzená, radšej si dopredu overte dostupnosť miesta.
 • Check in: Príchody sú možné najneskôr do 17:00 (v prípade neskoršieho príchodu je nutné informovať recepciu vopred).
Deti
 • Deti do 3 (2,99) rokov majú pobyt zdarma. Požičanie postieľky za 100 Kč (cca 4€) / pobyt.
 • Každá ďalšia osoba na prístelke za 500 Kč (cca 20€) / noc po dohode.
Príplatky
 • Zvieratá: domácich miláčikov je možné ubytovať za 100 Kč (cca 4€) / deň.
 • Príplatky: V cene nie sú poplatky obci - 20 Kč / osoba / deň.
Storno podmienky
 • Netermínový variant: Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dní vopred. Pri neskoršej zmene alebo nedostavenie sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohovore s recepciou.
 • Termínový variant: Zrušenie alebo zmena rezervácie sú možné najneskôr 7 dní vopred. Pri neskoršej zmene alebo nedostavenie sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Taký voucher nemožno ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz. Pre zmenu alebo zrušenie prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zľavomatu.

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny

Hodnotenie podniku Penzion Prelát

Hodnotenie podniku Penzion Prelát

0,0/5 (0 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk