Kulinársky zážitok v škole varenia Chefparade

24 zákazníkov
už len 6 ks
Profesionálni šéfkuchári
Profesionálni šéfkuchári
Jedinečný zážitok
Jedinečný zážitok
40 rôznych kurzov varenia Chefparade
40 rôznych kurzov varenia Chefparade
Varianty (2)

V cene

 • Darčekový poukaz pre jednu osobu v hodnote ŠTANDARD kurzu v Košiciach
 • Platný LEN na kurzy v ponuke Chefparade Košice
 • Pri rezervácii kurzu vyššej hodnoty Vám bude účtovaný doplatok
 • Neobmedzená konzumácia nealko nápojov, citronády, piva, čaju a kávy počas kurzu
 • Kulinársky certifikát o úspešnom absolvovaní kurzu
 • Trvanie kurzu: cca 4 hod.
 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru si, prosím, rezervujte miesto/miesta podľa počtu voucherov, ktoré chcete využiť na niektorý z vypísaných kurzov varenia www.chefparade.sk/kosice
 • Vo formulári rezervácie kurzu uveďte počet účastníkov, kontaktné údaje a ako spôsob platby uveďte možnosť „Benefity / Partner“.
 • V okienku s popisom spôsobu platby uveďte číslo vášho Zlavomat voucheru.
 • Po overení čísla voucheru vám bude e-mailom doručené potvrdenie o úhrade rezervácie na kurz spolu s pokynmi k účasti na kurze.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov?

Deti sú u nás vítané, avšak iba v sprievode rodiča, ktorý musí dobre zvážiť schopnosti a skúsenosti svojho dieťaťa pri varení. Dieťa by malo vedieť narábať s nožom a kuchynským náradím a mať dostatočnú výšku na prácu na pracovnej doske vo výške 90cm. Spravidla neodporúčame účasť detí do 12 rokov.

 • Pokiaľ nemôžete na kurz doraziť a dáte nám to vedieť viac než 72 hodín pred začiatkom kurzu, nič sa nedeje a môžete si vybrať náhradný termín. 72 – 24 hodín pred kurzom si už musíme účtovať 50% z ceny kurzu a menej než 24 hodín už to bude bohužiaľ celá čiastka, pretože máme nakúpené ingrediencie a vaše miesto už nestihneme obsadiť nikým ďalším. Čiastku za zrušený kurz vám necháme vo forme kreditov u nás na ďalší kurz alebo vám ju na požiadanie vrátime na účet do 14 dní.
59,00 € 47,00 €
59,00 € 47,00 €

Zážitok, ktorý s vami zostane. Na kurze varenia v Chefparade vás profesionálni kuchári naučia ako sa obracať v kuchyni a pripravovať jedlá, ktoré z vás pri najbližšej príležitosť spravia hviezdu! Vyberte si kurz varenia podľa vlastnej chuti!

Takmer 40 rôznych kurzov varenia Chefparade, ktorých stále pribúda. Kombinácia vôní a chutí v príjemnej spoločnosti navodí neopakovateľný pocit a jedinečný zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať. Od septembra 2011 u nás kurzy varenia navštívilo viac ako 15 000 účastníkov, ktorý nás odmenili mnohými pozitívnymi referenciami.

Ako to prebieha?

V Chefparade ste hviezdou na vlastnej panvici vy. Žiadna „one man show“ kuchára. Účastníci kurzov varia vo dvojiciach alebo v malej skupinke, aby si každý všetko prakticky vyskúšal. Individuálny prístup šéfkuchára je samozrejmosťou. Perfektná správa – riad umývať nemusíte. :) 

Tím profesionál­nych šéfkuchárov s bo­hatými skúsenosťami zo Slovenska aj zahraničia sa s vami podelí o tie najvychytanejšie typy a triky. Špecialisti ovládajú rôzne kuchyne od výmyslu sveta. Či už ide o európsku alebo ázijskú kuchyňu, mäso, sushi, raw food, vegetariánske jedlá alebo sladké pokušenia, poradia vám tiež, ako a kde vyberať tie správne suroviny.

V Chefparade si zakladáme na osvedčených lokálnych dodávateľoch kvalitných potravín aj originálnych kúskoch zo zahraničnej produkcie, priamo v štúdiách Chef­parade je aj obchodík s delikatesami z celého sveta.

Na výber máte kurzy ŠTANDARD a PREMIUM. PREMIUM kurz je doplnený o zaujímavé workshopy, špeciálne ingrediencie či ochutnávku vín. Každý kurz v sebe skrýva iný prémiový bonus. Úvodné občerstvenie je súčasťou kurzu.

Najbližšie termíny kurzov varenia TU

Kde budete variť?

Chefparade je niečo medzi obývačkou a reštauráciou. Všetci sa tu cítia príjemne ako doma a zároveň sú obklopení moderným a kvalitným vybavením v kuchynskom štúdiu. 

Vrbabuscakova

Prostredie, dobrá atmosfera

Vrbabuscakova

Prostredie, dobrá atmosfera

K

- super

Chefparade, škola varenia
Moldavská cesta 1629/8B, Košice - Košice - Juh, 04011, Budova BCT2

Chefparade Košice

Moldavská cesta 1629/8B, Košice – Košice - Juh, Budova BCT2

Zobraziť na mape
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Vybavenie a služby
Parkovanie: 1 Eur/hod.
Bezbariérový prístup
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí
Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
O podniku
Chefparade, škola varenia
Moldavská cesta 1629/8B, Košice - Košice - Juh, 04011, Budova BCT2
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Viac o podniku