Pobyt s raňajkami v Bratislave: neďaleko starého mesta

0 zákazníkov
Prvýkrát u násVoucher bez termínu
Ubytovanie v centre Bratislavy
Ubytovanie v centre Bratislavy
Chutné raňajky v cene
Chutné raňajky v cene
Fľaša Prosseca na izbe
Fľaša Prosseca na izbe
2 osoby • 2 dni (1 noc)

Termín

V období do 30. 4. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

V cene balíčku

 • ubytovanie dvojlôžkovej izbe Štandard pre 2 osoby
 • raňajky formou bufetových stolov podávané v Pension Petit (v Le Petit Caffe) pre 2 osoby
 • 1× fľaša Prosecca na izbe
 • 15% zľava v kaviarni Le Petit Café & Bar (s výnimkou obedového menu, na to sa zľava nevzťahuje)
 • Wifi pripojenie neobmedzene zdarma počas celého pobytu
 • Strážené parkovanie pre 1 auto vo dvore hotela zdarma 

Strava

Raňajky

Nevhodné pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.

 • Otvorené vouchery: Rezervácie a overenie dostupných kapacít vopred mailom na objednavky@penzionvirgo.sk alebo na tel. čísle +421 2 209 214 00.
  • Pri rezervácii je nutné nahlásiť kód Voucheru.
 • Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu Vám tento hotel garantuje vystavenie daňového dokladu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (meno zamestnanca, termín pobytu a suma). Pre urýchlenie procesu prosím požiadajte o vystavenie dokladu pri rezervácii Vášho pobytu. Vystavený doklad následne odovzdajte Vášmu zamestnávateľovi do 30 dní od ukončenia pobytu.

  • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri pobytoch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky. 
 • 1 dieťa do 6 rokov (5,99 r.) bez nároku na lôžko: zdarma.
 • Všetky deti do 2 rokov (1,99 r.) na detskej postieľke: 10€/noc.
 • Deti od 2 rokov alebo dospelá osoba na prístelke: 20€ / noc + raňajky 5€ / noc.
 • Akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom.
 • Miestny poplatok: 1,70 €/os./deň.
 • Dospelá osoba na prístelke: 20 €/osoba/noc; doplatok za raňajky: 5 €/os./deň.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

89,00 €

Hľadáte miesto, kde sa usadíte počas pracovnej cesty alebo by ste radšej zažili romantiku neďaleko historického starého mesta, odkiaľ to máte všade na skok? V oboch prípadoch je Penzión Virgo výbornou voľbou.

Počas pobytu sa ocitnete sa v novootvorenom penzióne, ktorý sídli v zrekonštruovanej historickej budove s moderne zariadeným interiérom. Či sa chystáte oddychovať, pracovať alebo spoznávať mesto, penzión vám vo všetkom vyhovie. 

Ubytovanie

Pripravené sú pre vás dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, ktoré svojou farebnou škálou navodia tú správnu atmosféru. Izby s vlastnou kúpeľňou a WC sú zariadené moderným nábytkom v barokovom štýle. K vybaveniu každej izby patrí pracovný stôl so stoličkou, nočný stolík s lampou, farebný LCD televízor a WiFi.

Stravovanie

Iba 300 m od penziónu nájdete príjemné priestory, kde si vychutnáte raňajky vo forme bufetových stolov. V Le Petite cafe & bar pripravujú čerstvé raňajky podľa vašich predstáv. Popri tom, ako si budete vychutnávať svoje obľúbené raňajky si môžete prečítať aktuálnu dennú tlač alebo vypočuť správy. V kaviarni Le Petite na vás čaká aj 15% zľava. 

Voľný čas

Ocitnúť sa v Bratislave a nemať čo robiť? To sa ešte nikdy nikomu nestalo. Vďaka tomu, že sa ubytujete v centre mesta to budete mať všade na skok – či zatúžite po nákupoch, objavovaní starého mesta alebo sa vyberiete na dobrú kávu. Možno sa budete chcieť pozrieť do divadla alebo kina.

Vo vašom okolí nájdete nákupné centrum Eurovea aj Aupark, Bratislavský hrad a v tesnej blízkosti sa nachádzajú aj ďalšie dominanty mesta, ako napríklad Michalská brána, Stará radnica alebo reštaurácia s rozhľadňou UFO. Klasickú prechádzku popri brehu Dunaja je možné oživiť zapožičaním bicyklov alebo segwayov. Nakupovať môžete aj na Obchodnej ulici, ktorá okrem obchodov ukrýva aj mnoho dobrých reštaurácií. Vyznávači športovej kultúry si môžu prísť na svoje pri rannom behu po hrádzi. 

Penzión Virgo
Panenská 14, Bratislava, 81103

Penzión Virgo

Panenská 14, Bratislava

Zobraziť na mape
Check in od 14:00 – Check out do 11:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Berieme karty

Tipy, čo robiť v okolí

Všetky tipy (16) Zobraziť tipy na mape

Tipy, čo robiť v okolí

Zobraziť tipy na mape

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek