Pobyt s raňajkami v Tyn Yard Residence**** 150 m od Staromestského námestia

Historická budova zo 16. storočia
Historická budova zo 16. storočia
Krásne miesto priamo pri Staromestskom námestí
Krásne miesto priamo pri Staromestskom námestí
Káva v lobby zadarmo
Káva v lobby zadarmo
2 osoby • 2 až 6 dní (1 až 5 nocí)
Po novom si termín predĺžite v kalendári.

Termín

V období 1. 6. – 31. 8. 2019 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami telefonicky alebo online.

V cene balíčku

 • Ubytovanie pre 2 osoby v izbe Superior
 • Raňajky pre 2 osoby
 • 1× fľaša vína 0,7 l
 • Wi-Fi zadarmo 

Strava

Raňajky

Obmedzenie

Voucher je možné využiť iba cez týždeň.

 • Online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať. V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jeho dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
 • Otvorené vouchery: Termín si dohodnite čo najskôr na e‑maili tynyardresidence@gmail.com či tel. +420 775 105 512. 
 • Check-in: recepcia na adrese: Týn 644/10, Praha 1 (hotel Metamorphis)
 • Raňajky: reštaurácia Vabene, Malá Štupartská 5/636, Praha 1 

Podľa ods. 1 písm. a) § 72 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty nemá platiteľ dane povinnosť vystaviť daňový doklad nezdaniteľnej osobe (fyzickej osobe nepodnikateľovi). V prípade, ak ste platiteľom alebo zdaniteľnou osobou, obráťte sa s vyhotovením faktúry priamo na ubytovacie zariadenie. V takomto prípade, je potrebné už pri vypĺňaní údajov priamo v objednávke zadávať správne fakturačné údaje Vašej spoločnosti. Následne, ihneď po úhrade objednávky kontaktujte ubytovacie zariadenie pre zaslanie faktúry.

 • Deti do 5,99 rokov na existujúcich posteliach: zdarma
 • Deti od 6 rokov do 11,99 rokov: 760 Kč / noc vr. raňajok
 • Staršie deti ako 12 rokov a dospelí: 1000 Kč / noc vr. raňajok (max. 1 prísteľka na izbu)
 • Parkovanie: 650 Kč / deň (rezervácia nutná - obmedzená kapacita)
 • Domáci maznáčikovia: nie

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 14 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-maile podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 14 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

162,11 € od 142,00 €
Pobyt s termínom
2 osoby, 2–6 dní (1–5 nocí)
Vyberte termín
PoUtStŠtPiaSoNe
  Minimálna dĺžka pobytu je 2 dni  Pri tomto pobyte môžete začať iba vyznačenými nástupnými dňami  Označenie nástupného dňa  Tento deň nejde vybrať, pretože pobyt by bol kratší ako 2 dni.  Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože noc označená nie je v hoteli voľná.  Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože voľba je dlhšia ako maximálna dĺžka pobytu 6 dní.  Maximálna dĺžka pobytu je 6 dní, klikom zmeníte nástupné dni.  Pre zmenu nástupného dňa vyberte deň označený  Označenie nástupného dňa  Klikom zmeníte nástupný deň.  Klikom zrušíte nástupný deň.
Označenie nástupného dňa Nástupné dni

Pri tomto pobyte môžete začať iba vyznačenými nástupnými dňami  Označenie nástupného dňa Tento deň nejde vybrať, pretože pobyt by bol kratší ako 2 dni. Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože noc označená nie je v hoteli voľná. Pobyt nie je možné viac predĺžiť, pretože voľba je dlhšia ako maximálna dĺžka pobytu 6 dní. Pre zmenu nástupného dňa vyberte deň označený  Označenie nástupného dňa

Vyberte termín. Vyberte ešte deň, kedy z hotela odídete.

() Vyberte prosím deň príjazdu Označenie nástupného dňa vyberte deň odjazdu

V srdci Prahy sa nebýva len v rozprávkach. 4* rezidencia Tyn Yard sídli v krásnej historickej budove zo 16. storočia len pár krokov od Staromestského námestia.

Všetky historické pamiatky, príjemné bary či kaviarne budete mať na skok. Vydajte sa spoznávať toto nádherné mesto až do 15. marca 2019 alebo v letných termínoch (od júna do augusta).

Luxusné ubytovanie s raňajkami

Ubytujete sa v luxusnej rezidencii, v ktorej si vyberiete z dvoch rôznych typov izieb. Nakoľko sa ubytovanie nachádza v historickej budove, výťah v ňom nie je k dispozícii. V historickej budove sa však nenachádza výťah! 

Izba Superior: veľkosť 28 m2, výhľad na Týnský chrám, klimatizácia, zvukovo izolované okná, televízia, minibar, trezor, telefón, rýchlovarná kanvica s čajovým a kávovým setom, WiFi, sprchovací kút alebo vaňa, fén.

Izba Deluxe: veľkosť od 40 m2, výhľad na Týnský chrám, klimatizácia, zvukovo izolované okná, televízia, minibar, trezor, telefón, rýchlovarná kanvica s čajovým setom, WiFi, sprchovací kút alebo vaňa, fén.

Recepcia sa nachádza v susednej budove hotela Metamorphis (adresa Týn 10). Nájdete tam lobby, v ktorom si môžete vypiť kávu, prečítať dennú tlač alebo knihu z miestnej knižnice. Každé ráno od 7:30 do 10:30 si zájdete na raňajky do susednej talianskej reštaurácie Vabene.

Voľný čas v Prahe

Nechajte sa očariť krásami Prahy a vychutnajte si jej jedinečnú atmosféru. Lepšie východiskové miesto na spoznávanie mesta si nemôžete priať. V tom najbližšom okolí nájdete nespočetné množstvo možností trávenia voľného času – je tu veľa múzeí, divadiel, kaviarní a reštaurácií či obchodov. Vo vzdialenosti 10 minút od ubytovania nájdete hneď dve stanice metra (Námestie Republiky a Staromestská), takže sa ľahko dostanete aj k pamiatkam, ktoré sú ďalej od rezidencie. Či už vyrazíte do Prahy za pamiatkami, kultúrou, zábavou a nákupmi, vždy budete mať čo robiť. 

Tyn Yard Residence
Týn 637/7, Praha - Staré mesto, 11000

Tyn Yard Residence

Týn 637/7, Praha - Staré mesto, Česká republika 🇨🇿

Zobraziť na mape
Check in od 15:00 – Check out do 11:00
Vybavenie a služby
Parkovanie: 650 Kč/deň
Internet zadarmo
Berieme karty
U nás sa nefajčí

Tipy, čo robiť v okolí

Všetky tipy (12) Zobraziť tipy na mape

Tipy, čo robiť v okolí

Zobraziť tipy na mape

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke
Kalkulácia ceny