Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Víkendový oddych pri mori v talianskom Bibione alebo Lignane

4,3 / 5 BartoTravel, s. r. o. Bibione Taliansko (mapa) 193 zákazníkov

Hodnotenie podniku BartoTravel, s. r. o.

4,3/5 (152 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Matej

Že nám neušiel autobus ako pred rokom v inej cestovke, kde pani delegátka nezdvíhala telefón :)

21. 12. 2019
Zdenka

bolo super

10. 9. 2019
Zuzana

- Casovy harmonogram sa dodrzal do minuty
– Mali sme pekne pocasie (aj ked sa to neda zariadit)
– Mila pani sprievodkyna (hovorila nam fakty o Taliansku, aj ked by si mala overit niektore fakty, kedze nieco malo bolo nepravdive)

- Velmi malo miesta v autobuse (ked vam spolucestujuci sklopi pred vami sedadlo, mate toho miesta este menej a ked mate takto dve noci stravit v autobuse)
– Starsi autobus (v sucastnosti pri takomto zajazde by bolo fajn mat aj zasuvky na nabijanie telefonov)
– Bohuzial dopravca menil velkosti autobusov a tym padom sa stalo ze sme s kamoskou (zrovna len my dve) za posledne 2 dni pred odjazdom boli vymene z jedneho autobusu do druheho az 3×!!

Vyjadrenie partnera
BartoTravel, s. r. o. Pred 5 mesiacmi

Dobrý deň,
bohužiaľ niektoré veci neovplyvníme a to je napríklad výmena autobusu dopravcom na poslednú chvíľu z technických príčin. Preto sa musel meniť aj zasadací poriadok pretože nie každý má rovnaké rozloženie sedačiek a ak je číslovanie iné a klienti si zakúpili miestenky aby čísla zodpovedali zakúpeným miestam. Taktiež nakoľko išli dva autobusy a nie oba chodia cez všetky rovnaké nástupné miesta. Zrejme niekto potreboval zmeniť nástupné miesto z druhého busu a tým pádom sa musela tá rodinka presunúť do busu ktorý išiel cez Senicu. Vy ste mali zrejme nástupné miesto NM, TT alebo BA cez ktoré chodia oba busy ale cez PN a SE vždy len jeden z nich. Takže kvôli presunutiu jednej rodiny sme museli nejakú dvojicu čo má nástupné miesto NM, TT alebo BA presunúť do druhého. Aj nám je to nepríjemné keď si niekto omylom zvolí iné nástupné miesto a potom to pár dní pred zájazdom mení keď už všetci pokyny dostanú a nebodaj sa ešte niekto pomýli že si nezaklikne správne nástupné miesto tak posielame operatívne zmenu zasadacieho poriadku a vždy ju viete vopred. Bohužiaľ to vyšlo práve na Vás.
Sme radi, že počasie Vám prialo a veríme, že ste si zájazd užili.
S pozdravom Tím CK BartoTravel

8. 9. 2019
Stanislava
4. 9. 2019
Juraj

autobus

31. 7. 2019
Karin

V Bibione bolo krásne, aj počasie vyšlo. More super, pláže čisté. Určite ešte skúsim zájazd do Lignane.

Nepáčilo sa mi nástupné miesta, zo stredného Slovenska sme to mali do Trnavy dosť ďakeko, v autobuse nebolo sprístupnené WC a ani káva nebola v ponuke. Zato sme mali viacero oddychových prestávok.

Vyjadrenie partnera
BartoTravel, s. r. o. Pred 5 mesiacmi

Dobrý deň,
pri kúpe zájazdu máte uvedené nástupné miesta ako aj na našej webovej stránke a i napriek tomu ste si objednali zájazd s odchodom z Trnavy. Možno niekto organizuje takýto zájazd aj zo stredného Slovenska ale my máme nástup len zo Západu tak ako je uvedené. :) WC je zakázané používať počas jazdy autobusom. Je len na nutné prípady a to tiež pri zastavení. Už keď autobus plánovane či neplánovane zastaví tak na čerpacej stanici alebo parkovisku kde je možné použiť WC. pretože aj tak 50 ľudí nemôže ísť na WC v autobuse pretože je možné vypustiť len na určitých miestach takže by nebola cesta do Bibione veľmi príjemná pri použití WC toľkými klientmi. Táto cesta je na noc a kávu v noci nikto nepije a nad ránom máte cca 45 minút pauzu na rannú hygienu, raňajky na mieste kde je aj kaviareň kde si môžete kávu zakúpiť. Prestávky v noci musia byť podľa zákona pre šoférov každé 3 hodiny kedy sa aj páni šoféri musia meniť. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že ste si zájazd užili. Tešíme sa na Vás možno nabubdúce v tom Lignane. ;-)
S pozdravom Tím CK BartoTravel

24. 7. 2019
Valasekova

Všetko

22. 7. 2019
Niektoré hodnotenia sme vynechali, pretože neobsahujú slovné hodnotenie.