Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Dovolenka pri mori v Chorvátsku v jednom z najpredávanejších ubytovaní

Prehľad ponuky

Výborná kuchyňa – morské plody a ryby
V priestoroch vily vonkajší bazén
Dieťa do 11,99 rokov zadarmo

Malé a pokojné letovisko Zaostrog leží v južnej časti Makarskej riviéry. Okruhliaková pláž s pozvoľným vstupom do mora je vzdialená cca 50–100 m. Pri hoteli nechýba ani vlastný bazén a aj jeho okolie vám má čo ponúknuť.

Ubytovanie

Objekt je celkom tvorený z troch budov, Villa A1 (v prvom rade pri pláži, na prízemí sa nachádza reštaurácia), Villa A (vedľa vonkajšieho bazénu) a z Villy B (zadná budova). Ubytovanie je k dispozícii vo všetkých vilách. Výhodou izieb Villy A1 je ubytovanie hneď pri pláži, s priamym výhľadom na more. Villa B poskytuje izby s možnosťou balkónu, časť izieb ponúka výhľad na tunajší horský masív. Jednotlivé poschodia sú prístupné po schodoch (pobyt nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou).

Všetky izby sú vybavené klimatizáciou (za poplatok 5 €/deň), vlastným sociálnym zariadením a SAT/TV. 

Stravovanie

V cene variantov je zahrnutá strava formou polpenzie. Raňajky sú podávané formou bufetu a večere sú servírované – polievka, výber z 3 menu, šalát, dezert (večere sa podávajú v čase 19.00–20.00 hod.). Nápoje k večeri nie sú zahrnuté v cene. V okolí hotela sa však nachádza mnoho reštaurácií, barov či kaviarní, do ktorých si budete môcť kedykoľvek zájsť. 

Pobyt vhodný pre celú rodinu

Zaostrog je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Pobrežie je lemované dlhými okruhliakovými plážami s pozvoľným vstupom do mora. V centre Zaostrogu nájdete všetko, čo potrebujete, od obchodov cez poštu až po reštaurácie. Milovníci histórie môžu zavítať do Kláštora sv. Márie, ktorý bol postavený v 15. storočí. Dnes je v ňom múzeum s etnologickou zbierkou. 

Vila disponuje spoločným vonkajším bazénom s terasou, reštauráciou, internetom a vonkajším posedením s grilom. Vonkajšia záhradka sa prezýva Titanic, pretože vyzerá ako predná časť lode. 

Ďalšie tipy na výlety

  • Ostrovy Korčula, Hvar
  • Bačinské jazerá
  • Pohorie Biokovo
  • Historické mestá Mostar, Dubrovník
  • Pútnické miesto v Međjugorje
  • Rafting na rieke Cetine

Doprava

Môžete si vybrať variant aj s autobusovou dopravou z mesta Bratislava. Po príchode na miesto budete môcť svoje autá zaparkovať na nestráženom platenom parkovisku cca 250 m od vily (cca 5 €/auto/deň).

  • služby oblastného delegáta (v hlavnej sezóne 8.6. – 7.9.2019)