Poďte sa okúpať do Lignana alebo Bibione a užite si sobotu pri mori!

Prehľad ponuky

Destinácia

Lignano Lignano

Všetko bolo super. Počasie vynikajúce. Delegatka profesionálna, šoféri na úrovni. Určite odporúčame.

Eduard a Silvia
1 osoba • 3 dni (0 nocí)

Dlhé dovolenky nie sú pre vás to pravé? Máte na more čas iba cez víkend? Tak táto ponuka je ako šitá pre vás! Poďte sa okúpať do Lignana alebo Bibione!

Letovisko Lignano patrí medzi najobľúbenejšie letoviská medzi Benátkami a Terstom. Dlhá a široká pláž so zlatým, jemným pieskom poteší rovnako ako more. Lignano ponúka veľké množstvo zábavy, nakupovania, športu a kultúry.

Pri rezervácii máte na výber stredisko Lignano alebo Bibione (obe strediská sú obsluhované jedným autobusom, pobyt Lignano cca 6.00–21.30, Bibione 6.30–20.30, autobus so sprievodcom pokračuje po pobreží rozvozom klientov na pobyty a vracia sa až večer)

Obe letoviská patria medzi najobľúbenejšie medzi Benátkami a Terstom. Dlhá a široká pláž so zlatým, jemným pieskom poteší rovnako ako more. Lignano ponúka veľké množstvo zábavy (aquapark, zábavný park Guliverlandia) nakupovania, športu a kultúry. Bibione je o niečo menšie, prehľadnejšie letovisko. V oboch nájdete množstvo reštaurácií, obchodíkov so suvenírmi, typických talianskych zmrzlinární.

Pocestujete klimatizovaným autobusom a dostanete aj mapku letoviska, aby ste sa pri objavovaní krásnych mestečiek nezatúlali.

PROGRAM

  • Odchod zo Slovenska v PIATOK
  • Príchod do Talianska (výstupné miesto – Bibione alebo Lignano) v sobotu ráno do Lignana cca 6.00–21.30, Bibione 6.30–20.30 
  • Odchod z Talianska v sobotu 21.00 – 21:30 hod.
  • Príchod na SVK v nedeľu ráno - Bratislava cca 6.00 hod. – rozvoz autobusom po Slovensku – miesto odchodu zo Slovenska je zhodné s miestom návratu
  • (časy odchodu sa môžu v prvom turnuse posunúť o 30 – 60 minút, CA zasiela týždeň pred odjazdom presné inštrukcie s miestom a časom odchodu a kontaktným telefónom na sprievodcu počas prepravy)