Kurz lezenia a istenia na Lezeckej stene K2 – Bratislava

25,00 € 19,90 Pozrieť ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 9. 2019.

V cene

 • 2,5-hodinový kurz lezenia s inštruktorom
 • Celodenný vstup na lezeckú stenu v deň kurzu
 • Zapožičanie komplet lezeckého výstroja, t. j. lezecký sedák, lezecké topánky, lano, istítko, magnéziové vrecko s magnéziom
 • Trvanie: 2,5 – 3 hodiny

Obmedzenie

Je potrebné si priniesť športové oblečenie. Pri jednej návšteve je možné využiť aj viac voucherov. Kurz je určený pre účastníkov od 15 rokov. 

 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru je vhodné rezerváciu vykonať čo najskôr a dohodnúť sa na termíne s inštruktorom na tel. č.: +421 948 176 060.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov? 
 • Kurz je určený pre osoby staršie ako 15 rokov.
 • Wi-Fi zdarma
 • V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to čo najskôr na tel. č. +421 948 176 060.
25,00 € 19,90 €
25,00 € 19,90 €
Celková rozloha 2000 m²
Inštruktor a celodenný vstup v cene
Najväčšia lezecká stena na Slovensku

Ak nemáte žiadne skúsenosti alebo sa chcete zdokonaliť v lezení, pozývame vás na najväčšiu indoor lezeckú stenu v komplexe K2 lezecká stena Bratislava!

Čakať tu na vás bude veľké premostenie (viac ako 15 m) s 8-metrovým členitým previsom a na opačnej strane previsu je oddychový, príjemne položený profil. Je tu, samozrejme, aj laminátová imitácia prírodnej skaly, profil z kvádrov alebo “vlnitý” profil. Pre bouldristov je pripravená skvelá bouldrovka (bouldrovka je časť steny, kde sa lezie niekoľko metrov nad zemou a dopadisko je tvorené špeciálnymi matracami) s farebne vyznačenými bouldrami.

Novinkou je špeciálna telocvičňa s lezeckými tréningovými prvkami, ako je campusboard (drevené dlhé lišty rozličnej veľkosti), pegboard (mini lezecká stena), posilňovacie lišty. Ďalej sú tu hrazdy na street workout a konštrukcia na závesné prekážky.

K dispozícii vám je aj požičovňa, inštruktori, sanitárne zariadenia, obchod a ako oddychová zóna kaviareň alebo detský kútik.

V cene kurzu je vstup na lezeckú stenu a zapožičanie komplet lezeckého výstroja, t. j. lezecký sedák, lezecké topánky, lano, istenie, vrecko s magnéziom. Po skončení kurzu môžete ostať na stene a ďalej liezť aj samostatne.

25,00 €
19,90