Rozprávkové dáždniky pre chlapcov i dievčatká

4,5/5 Lafe.sk 34 zákazníkov
Variant: Pozrite sa na ďalších 12 variantov
Chlapčenský dáždnik Tlapková patrola – Paw Patrol – Sv. modrá

V cene variantu:

Transparentný disney dáždnik

  • Motív: Paw patrol, Marschall a Chase
  • Farba: Svetlomodrá
  • Materiál: Polyester, kov, plast
  • Priemer: 62 cm
  • Výrobca: Setino, HU
  • Kód produktu: 660–007 

Doručenie:

Osobný odber na prevádzke
Zadarmo (4 prac. dni)

Osobný odber Zásielkovňa (517 pobočiek)
1,99 € (4 prac. dni)

GLS kuriér
3,29 € (3 prac. dni)

Miesta osobného odberu:

GoldSun – Tesco Poprad

Teplická cesta 3, Poprad, Obchodný dom Tesco - Hlavný vchod pri informáciách

Dnes otvorené 9:00–20:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Bezbariérový prístup
Wi-Fi zadarmo
Neprijímame platobné karty
U nás sa nefajčí

Lafe.sk

Žakovce 60, Žakovce

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Neprijímame platobné karty
Mapa pobočiek

Doručuje obchod:

www.lafe.sk
info@lafe.sk
+421 948 455 756

komunikácia s dodávateľom výýýýborná, rýchle dodanie

Tina

Vybrať variant

Spravte svojim deťom z každého dažďa magický zážitok. S rozprávkovými dáždnikmi to pôjde ako po masle!

UPOZORNENIE:

V období od 16. – 26. 9. 2019 bude vybavovanie objednávok pozastavené z dôvodu dovolenky predajcu.

Objednávky budú tak vybavované od 27.9. 2019 a doručené v štandardnej dodacej lehote predajcu.

Rozprávkový dáždnik s automatickým otváraním sa v daždivých dňoch stane obľúbeným doplnkom vašich ratolestí. Tak ktorý im vyberiete?

Chlapčenský dáždnik Labková patrola (Paw Patrol) s obrázkom šteniatok Marschall a Chase. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom v modrej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 62 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Chlapčenský dáždnik Spider-man s obrázkom obľúbeného komixového hrdinu. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová v modrej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 75 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Chlapčenský dáždnik Autá s obrázkom Bleska McQueena. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová v červenej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 62 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Dievčenský dáždnik Shimmer & Shine s obrázkom sesterského dua začínajúcich džinov, dvojčiat Trblietky a Svetly. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v jemne fialovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 62 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Dievčenský dáždnik Minnie Mouse (Disney) s obrázkom obľúbenej myšky Minnie. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v červenej, fialovej alebo bordovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 75 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Dievčenský dáždnik s princeznami s obrázkom princezien rozprávok Walta Disneyho. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v ružovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 75 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov.

Dievčenský dáždnik Ľadové kráľovstvo (Frozen) s obrázkom princezien Anny a Elsy. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v tyrkysovej alebo bordovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 75 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Dievčenský dáždnik Labková patrola (Paw Patrol) s obrázkom šteniatok Skye a Everest. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v ružovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 75 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

GoldSun s.r.o.

Žakovce 60

05973 Žakovce

Ďalšie informácie

Upozornenie

Rozprávkový dáždnik s automatickým otváraním sa v daždivých dňoch stane obľúbeným doplnkom vašich ratolestí. Tak ktorý si vyberiete?

Chlapčenský dáždnik Labková patrola (Paw Patrol) s obrázkom šteniatok Marschall a Chase. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová s príjemne hladkým povrchom v modrej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 62 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Dievčenský dáždnik Shimmer & Shine s obrázkom sesterského dua začínajúcich džinov, dvojčiat Trblietky a Svetly. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v jemne fialovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 62 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Dáždnik pre dievčatá Minnie Mouse (Disney) s obrázkom obľúbenej myšky Minnie. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v červenej, fialovej alebo bordovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 75 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Dáždnik pre dievčatá Ľadové kráľovstvo (Frozen) s obrázkom princezien Anny a Elsy. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v tyrkysovej alebo bordovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 75 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov. 

Dievčenský dáždnik Labková patrola (Paw Patrol) s obrázkom šteniatok Skye a Everest. Konštrukcia dáždnika je kovová, spodná rukoväť je plastová a v ružovej farbe. Priemer roztvoreného dáždnika je 75 cm a jeho hmotnosť je len 240 gramov.

9,99 €
6,99