Blahodarná Ginkgo Biloba a kórejský ženšen

V cene:

60 tbl. Ginkgo biloba a kórejský ženšen

 • Balenie: 60 tabliet
 • Zloženie: Ginkgo biloba 3000 mg, Kórejský ženšen  1000 mg, mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, magnézium stearát, oxid kremičitý, hydroxypropyl methyl celulóza, karnaubský vosk
  Neobsahuje žiadne umelé príchute, farbivá, sladidlá, škrob, mlieko, laktózu, sóju, lepok, pšenicu, kvasnice
 • Dávkovanie: 1 tabletu denne zapiť s vodou počas dňa alebo po jedle 
 • UPOZORNENIE: Skladujte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť s lekárom pred použitím tohto produktu
 • Skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste
 • Spĺňa všetky normy EÚ, ISO 9001, GMP 
 • Exspirácia: 03/2021
 • Vyrobené vo Veľkej Británií
 • Dovozca: Dekanius and Distribution, 15 Trafalgar ave, SE156NP London, United Kingdom
 • Distribútor: Superovocie.eu Mostová 369, 07801 Sečovce
 • EAN: 0083038309437

AKCIA: Pri kúpe 3 balení dostanete 1 × 60 tbl. Kyselina hyalurónová 50 mg ZDARMA

Doručenie:

Pošta do 2 ks
2,00 € (9 prac. dní)

Pošta 3 a viac kusov
2,90 € (9 prac. dní)

Doručuje obchod:

Rýchle dodanie tovaru, účinky tabletiek.

Iveta

Príroda a naše vlastné telo nám ponúkajú obrovskú škálu zdraviu prospešných látok, tak prečo to nevyužiť? Vyskúšajte skvelú kombináciu Gingo biloby a kórejského ženšenu, kedy sa pri kúpe 3 balení môžete tešiť aj na takmer zázračnú kyselinu hyalurónovú!

Ginkgo biloba je jeden z najstarších druhov stromov, ktoré žijú na našej planéte. V Čínskej tradičnej medicíne mu patrí už stovky rokov vrcholné miesto a postupne sa čoraz viac presadzuje aj v Európe. Môže poskytnúť stimuláciu mozgu, podporu pamäte a prenosu nervových signálov. 

Kórejský ženšen je rastlina, ktorá má v Ázii za 5000 rokov vybudovanú priam magickú povesť. Je mu pripisované aj pomenovanie Panax „všeliek“ a v poslednom období získava masívnu podporu a popularitu aj na západe. Je ideálny pre ľudí, ktorí pociťujú fyzickú a psychickú záťaž. 

Ginkgo biloba je najideálnejšia práve spolu s kórejským ženšenom, ktorých kombinácia sa vzájomne podporuje a zvyšuje ich účinok.

Zloženie

Neobsahuje

Dávkovanie

Upozornenie

AKCIA: Pri kúpe 3 balení dostanete 1 × 60 tbl. kyseliny hyalurónovej 50 mg ZDARMA!!!

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Pribúdajúcim vekom však stále viac ubúda, čo má za následok tvorbu prvých vrások, pleť sa stáva menej pružná a nastávajú taktiež prvé problémy s kĺbmi.

Zloženie

Neobsahuje

Dávkovanie

Upozornenie

Inšpirujte sa aj ďalšími ponukami! Na jedno poštovné si teraz môžete objednať viacero produktov od predajcu www.superovocie.eu priamo TU!

UPOZORNENIE:

V prípade, že zákazník pri objednávke zadáva adresu firmy / svojho pracoviska, je potrebné uviesť do kolonky FIRMA názov spoločnosti / PRACOVISKA z dôvodu ZAISTENIA DORUČENIA TOVARU ZÁKAZNÍKOVI.

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Superovocie.eu

Mostova 369/18

07801 Sečovce

19,00 €
7,99