Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Jedinečné exteriérové dobrodružstvo! Nájdete Stratené zlato?

4,4 / 5 EscapeHouse.sk Pezinok (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku EscapeHouse.sk

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Ochota pri dohadovani terminu, ustretovy pristup, komunikacia na urovni. Hra bola dobra, nasa prva…

V
Dobrodružstvo na 3,5 až 6 hodín
Príbeh premyslený do detailov
Vhodné aj ako teambuilding
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 9. 2020.

V cene

 • Počet hráčov: 1 až ∞, odporúčaný počet sú 4 hráči
 • Trvanie hry: 3,5 – 6 hodín (podľa počtu hráčov a šikovnosti)
 • Hra sa odohráva v exteriéri
 • Miesto štartu aj cieľa: Cajlanská 214, Pezinok
 • Hra je vhodná pre ľudí vo veku od 18 rokov

Odporúčame dobrú obuv a dostatok tekutín, nakoľko sa väčšia časť hry odohráva v lese. Pri hre prejdete približne 10 km. 

Obmedzenie

Upozornenie: Vzhľadom na aktuálne preventívne opatrenia je prevádzka od 12.3.2020 do odvolania ZATVORENÁ. O prípadnej zmene vás budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie.

 • REZERVÁCIA NA ONLINE TERMÍNY: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu a spoločnosť EscapeHouse.sk už nie je potrebné kontaktovať.
  REZERVÁCIA PRE OTVORENÉ VOUCHERY BEZ TERMÍNU: Po zakúpení voucheru je potrebné urobiť rezerváciu termínu vopred na tel. č. +421 944 039 545 alebo e‑mailom na kontakt@escapehouse.sk.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Upozornenie: Vzhľadom na aktuálne preventívne opatrenia je prevádzka od 12.3.2020 do odvolania ZATVORENÁ. O prípadnej zmene vás budeme informovať. Ďakujeme za pochopenie.

 • ONLINE TERMÍNY: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 24 hodín vopred v pracovné dni. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na službu voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s poskytovateľom služby. Pre zmenu, prosím, kontaktuje zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-mail podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.
 • OTVORENÉ VOUCHERY: Voucher je možné v rámci 14-dennej zákonnej lehoty od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

44,00 €29,90 €
44,00 €29,90 €
Ukončené
Dobrodružstvo na 3,5 až 6 hodín
Príbeh premyslený do detailov
Vhodné aj ako teambuilding

V roku 1981 bolo v Pezinku údajne vyťažené posledné zlato. Toto je príbeh, v ktorom zažijete na vlastnej koži to, čo prežil istý Dobrodruh, keď sa ho snažil získať.

Konca tohto príbehu sa vtedy nedožilo viacero dôležitých ľudí. Podarí sa to vám? Hra sa začína na Cajlanskej ulici v Pezinku. Vašou úlohou tímu bude zistiť, kam sa stratilo zlato.

Na začiatku dostanete len mapu s denníkom z roku 1981 a vyberiete sa po stopách vášho predchodcu s nejasným osudom. Hra vás prevedie tajuplnými miestnymi zákutiami, mestom a lesom.

Vylúštiť logické úlohy a hádanky bude potrebné na to, aby ste našli zvyšok zlata. Nezabudnite si pohodlné športové oblečenie a obuv do prírody, pretože pri hre prejdete takmer 10 km!