Ponuku Romantický pobyt na Dunaji s privátnou vírivkou môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Romantický pobyt na Dunaji: izba s privátnou vírivkou a kontinentálne raňajky

4,2 / 5 Botel Gracia (kontakt) Podunajsko, Bratislava (mapa) 4 zákazníci

Prehľad ponuky Voucher bez termínu

Krásné prostřední, nádherný výhled, velmi milá obsluha, výborné koktejly a super rezervy.

Klára
Unikátny koncept ubytovania na vlnách Dunaja
Exkluzívna izba s privátnou vírivkou
Atraktívna lokalita botela – 3 min. od centra
2 osoby • 2 dni (1 noc)

Termín

V období do 3. 4. 2020 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Strava: Raňajky

  • kontinetálne raňajky pre zvolený počet osôb

Wellness

  • vírivka priamo na izbe

Ostatné služby

Wi-Fi zadarmo

Obmedzenie

Rezervácia vopred je nutná na tel. č. +02/544 321 32.

  • Otvorený voucher: Overenie dostupných kapacít a rezervácie vopred na tel. č. +02/544 321 32.
    • Pri rezervácii je potrebné nahlásiť kód voucheru

Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám bude vystavený doklad o zaplatení a absolvovaní pobytu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (mená ubytovaných osôb, termín pobytu a suma). V prípade záujmu o vystavenie dokladu, zvoľte túto možnosť v košíku pri vytváraní objednávky. Doklad bude automaticky vygenerovaný a elektronicky zaslaný Zľavomatom po ukončení vášho pobytu alebo si doklad následne stiahnete z vášho zákazníckeho účtu. 

  • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri pobytoch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky. 
  • Domáce zvieratá nie sú povolené
  • Wi-Fi zadarmo

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

99,00 €
Unikátny koncept ubytovania na vlnách Dunaja
Exkluzívna izba s privátnou vírivkou
Atraktívna lokalita botela – 3 min. od centra

Ubytovanie na vlnách Dunaja, panoramatický výhľad na hlavnú dominantu mesta a majestátne bratislavské mosty. A k tomu komfortná izba s privátnou vírivkou, chutné kontinentálne raňajky a atraktívna poloha v blízkosti historického centra mesta.

Doprajte si romantický pobyt v boteli Gracia. Unikátny koncept ubytovania v centre Bratislavy sa nachádza priamo oproti Slovenskej národnej galérii, v blízkosti Nového mosta. Verejné parkovanie je k dispozícii v okruhu 100 metrov. 

Ubytovanie a stravovanie

Ubytovaní budete v exkluzívnej dvojlôžkovej izbe s privátnou vírivkou. V cene vouchera sú aj bohaté kontinentálne raňajky. 

Voľný čas 

Skvelá dostupnosť, atraktívna lokalita a krásny výhľad robí z botela Gracia ideálnu voľbu pre strávenie noci v hlavnom meste. Z botela sa pohodlne a rýchlo dostanete do historického centra (pešo za 3 minúty) kde na každom kroku cítiť nostalgiu dôb minulých, vôňu čerstvej kávy a jedla zo všadeprítomných kaviarní a reštaurácií. Prejdite sa uličkami Starého Mesta, navštívte miestne múzeá a­lebo galérie,  Bra­tislavský hrad alebo hrad Devín.  Možností je veľa – preskúmajte ich vyššie, v sekcii Tipy na výlety.