Okamžitý 3D lifting tváre Meso-i-laserom a kyselinou hyalurónovou

125,00 € 75,00 Pozrieť ponuku
4,8 / 5 HBA Clinic (kontakt) Košice - Juh (mapa) 3 zákazníci 7 zostáva

Prehľad ponuky

Precízne čistenie, pleť bola na pohľad hneď krajšia, ukludnená. Zápalové miesta na tvári na druhý…

Lucka
Ihneď viditeľný výsledok
Dlhé otváracie hodiny
Parkovanie pri klinike zdarma
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 18. 12. 2020.

V cene

 • Konzultácia
 • Povrchové čistenie pleti
 • Hĺbkové čistenie pleti ultrazvukom a ozónom
 • 3D lifting tváre – aplikácia vysokoúčinných látok do pokožky Meso-I-Laserom:
   • Aplikácia kyseliny hyalurónovej – Hyalurón TRIPLEX – VIDITEĽNÝ OKAMŽITÝ EFEKT
   • Aplikácia prírodných kmeňových buniek, vitamínov, biologicky aktívneho kolagénu a bio-peptidov
 • Trvanie: cca 90 min.
 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte na tel. čísle +421 911 588 883. Pri rezervácii zadajte kód voucheru. Objednávajte sa počas pracovných dní medzi 10:00 – 15:00 hod.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvomzákazníckej aplikácie
 • Voucher, na ktorý nie je vytvorená rezervácia, je možné stornovať kedykoľvek od zakúpenia až po koniec jeho platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote ako 7 dní voucher prepadá v plnej výške, ak nie je s poskytovateľom služby dohodnuté inak. Takýto voucher nie je možné refundovať. V prípade storna bude zákazníkovi vrátená plná suma zakúpeného voucheru.
 • V prípade že sa nemôžete dostaviť na vopred dohodnutý termín oznámte to, prosím, čo najskôr na tel. čísle +421 911 588 883.
 • Tehotenstvo a dojčenie
 • Akútne a chronické infekčné ochorenia
 • Autoimunitné ochorenie kože
125,00 € 75,00 €
Môžete zakúpiť max. 2 vouchery na osobu.
125,00 € 75,00 €
Ihneď viditeľný výsledok
Dlhé otváracie hodiny
Parkovanie pri klinike zdarma

Rozlúčte sa svojimi vráskami a unavenou pleťou, pretože odteraz sa vrátite o pár rokov späť a opäť si budete užívať pleť ako za mlada! Meso-I-Laser – to je jediná, na Slovensku dostupná, laserová mezoterapia!

Medicínsko-kozmetický prístroj MESO-I-LASER patrí medzi najvyvinutejšie systémy! Laserová mezoterapia sa dá účinne aplikovať takmer u každého, nehovoriac o tom, že ide o metódu bez použitia ihiel, bez podráždenia a možnosti infekcie.

3D lifting tváre s okamžitým účinkom

3D lifting tváre kyselinou hyalurónovou TRIPLEX je neinvazívne ošetrenie na najvyššej úrovni, pri ktorom sa používa ako výplňový materiál špeciálna kyselina hyalurónová Hyaluron-TRIPLEX. Toto ošetrenie je určené predovšetkým pre tých, ktorí chcú mať výsledok okamžite. Vaša pleť bude vypnutejšia, vrásky redukované a podporí sa hlavne obnova vlastného kolagénu.

3D lifting je založený na trojstupňovej omladzovacej postupnosti – tri veľkosti molekúl pôsobia v rôznych hĺbkach pokožky a tým zabezpečujú dlhotrvajúcu hydratáciu a vypínanie pokožky. Čítajte viac o 3D liftingu TU.

Meso-I-Laser

Medicínsko-kozmetický prístroj Meso-I-Laser jedinečne kombinuje pôvodnú elektroporačnú technológiu so silným systémom laserovej terapie. Jeho výsledky sú jedinečne úspešné a trvanlivé. Už aj prvým ošetrením sa dosahuje viditeľný efekt, navyše kompletne bezbolestne. Viac sa o Meso-I-Laseri dozviete TU.

Využite našu ponuku a získajte 20 % zľavu na kozmetiku značky Larens.

V HBA clinic doprajete svojej pleti a telu iba tú najprofesionál­nejšiu starostlivosť. Postará sa o vás tím ľudí, ktorých snom bolo spojiť dlhoročné skúsenosti z oblasti zdravotníctva, alternatívnej a komplementárnej medicíny a kozmetiky do jedinečného uceleného systému starostlivosti o zdravie a krásu.

125,00 €
75,00