Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Masážna terapia vykonávaná chiropraktikom – oslobodenie od bolesti

4,8 / 5 Rehab-form Žilina   (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Rehab-form

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Bol to darček, obdarovaná bola nadšená, skvelý prístup, hneď sa objednala na ďalšiu terapiu

Danka
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 12. 2020.

V cene

 • Masážna terapia pomocou diatermického prístroja – Tecno Six Red Coral (prehriatie a uvoľnenie svalstva)
 • Manuálneho naprávania postihnutých kĺbov, väzív, svalov, ale najmä chrbtice – Chiropraxia
 • Poradenstvo a podporné cvičenia
 • Trvanie: 45 min.
 • Rezervácia pre otvorené vouchery bez termínu: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte vopred na tel. čísle  +421 908 760 592.
 • Rezervácia na online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, salón nie je potrebné ďalej kontaktovať.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 24 hodín vopred v pracovné dni. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na službu voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s poskytovateľom služby. Pre zmenu prosím kontaktuje zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

 • Kardiostimulátor
 • Kovové implantáty
 • Nádorové ochorenia
 • Krvácavé stavy
 • Zápal žíl a trombóza
 • Epilepsia

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

24,99 €
24,99 €
Ukončené

Prinášame vám riešenie ako mať znovu zdravý chrbát a bez bolesti. Masážna terapia pomocou diatermického prístroja a chiropraxie vás nielen zbaví bolesti, ale aj priaznivo pôsobí na váš nervový systém.

Vedeli ste, že večer ste približne o 1 cm nižší ako ráno? Tento jav nastáva v dôsledku pôsobenia gravitácie počas chôdze cez deň, pretože chrbtica je pružná a vaše platničky sa stlačia. V noci, počas spánku sa vaša chrbtica opäť roztiahne.

Okrem toho máme “na chrbte naložené” aj každodenné starosti a povinnosti, ktoré spôsobujú stres a napätie. Chrbát nás vždy “podrží”, ale iba do momentu, kedy je naň toho priveľa. Ak niekoho dlhodobo trápia bolesti chrbta, ktorých sa nevie svojpomocne zbaviť, trpia aj kĺby a dokonca vznikajú rôzne iné zdravotné problémy.

S vašimi problémami vám efektívne pomôže masážna terapia diatermia a chiropraxia. Obe procedúry sú bezbolestné a vykonávané profesionálnym chiropraktikom­. Viac o diatermii a chiropraxii si prečítajte TU.