Celodenný výlet na Liptove: vstupenka 3v1 do ZOOKONTAKT Tatralandia + obed

4,5 / 5 ZOO Kontakt Tatralandia (kontakt) Liptovský Mikuláš (mapa) 2997 predajov

Prehľad ponuky

Kontakt
Dnes otvorené: 9:00–18:00

Krásne, čisto pre zvieratká, ochotný personál, strávili sme tam asi 6 hodín, stalo to rozhodne za to

Iveta
Až 800 zvierat
Miniatúry stavieb, atrakcie a občerstvenie
Pirátsky minigolf
Až 800 zvierat
Miniatúry stavieb, atrakcie a občerstvenie
Pirátsky minigolf

Hľadáte nové dobrodružstvo a zábavu pre celú rodinu? Vyberte sa na Liptov, kde teraz vďaka 1 výhodnej vstupenke navštívite divoké šelmy ale aj krotké zvieratká, zahráte si minigolf, obzriete si najznámejšie pamiatky vo svete miniatúr, a ešte sa aj do sýta najete!

Zažite s rodinou či priateľmi nezabudnuteľný deň na Liptove! 

ZOOKONTAKT Tatralandia, ktorá našla svoj domov v Tatrapolise, spoznáte život zvierat úplne zblízka v novom atraktívnom areály. Uvidíte divoké šelmy, ako sú levy, tigre či medvede.

Tešiť sa môžete aj na miniatúry svetoznámych stavieb – niektoré siahajú aj do výšky 7 metrov. Odfoťte sa napríklad pred parížskou Eiffelovkou, dubajským Burj al Arab či detailne spracovanou Sochou Slobody. 

ZOOKONTAKT „Na kopčeku“, ako ho poznáte a máte radi, môžete nakŕmiť zajačiky, ovečky, či kozičky. Určite si nenechajte ujsť ukážky preletu dravých vtákov či vstup do papagájej voliéry. Taktiež sa dozviete zaujímavosti o živote kengúr, pelikánov a ďalších zvieratiek, ktoré tu taktiež žijú. Ošetrovatelia vám radi poskytnú odborný výklad a odpovedajú na všetky vaše otázky.

Príďte si vyskúšať  najväčší indoorový minigolf s pirátskou tematikou - skutočné golfové prekážky v minigolfovej veľkosti. Na ploche 1000 m2 si pre vás pripravili 18 jamkové ihrisko. Hra prebieha na umelej golfovej tráve. Na každej jamke na vás čaká nová výzva, ktorú potrebujete zdolať ako pri skutočnom golfe. Jaskynky, prekážky, vodné systémy, terénne nerovnosti, vyvýšené miesta, na ktorých si potrénujete svoje zručnosti. To všetko v krásnom tropickom prostredí plnom rastlín a kvetov. Pirátsku atmosféru dotvárajú okrem pirátskych rekvizít (delo, truhlica s pokladom) aj typické pirátske zvieratká ako papagáj, či korytnačka.

Návštevu vám taktiež spríjemnia rôzne ďalšie atrakcie pre deti aj dospelých, ako jazda vláčikom TatraExpress, vodná strela, popletené člnky, retiazkový kolotoč, zrkadlový labyrint a iné.  

S takto nabitým programom vám určite poriadne vyhladne, preto máte v cene voucheru aj pizzu alebo hlavné jedlo v reštauračných zariadeniach U lenivého tigra alebo V mačacom jazýčku. Dobrú chuť!