Prehliadka včelej farmy s pobytom v apidomčeku a ochutnávkou včelích produktov

18,00 € od 14,99 Vybrať variant
VČELIA FARMA MED KNÍŽAT (kontakt) Hruboňovo (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Vzhľadom k aktuálnym vládnym opatreniam môže byť využitie služieb dočasne obmedzené. Pre viac informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. Viac o aktuálnych opatreniach

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Miriam Massalkhi

Dobry den, ak sme rodina dvaja dospely a dve deti vo veku 10 a 12 rokov, ako sa mozme ubytovat v domceku? Dakujem za odpoved.

VČELIA FARMA MED KNÍŽAT

Dobrý deň, keďže apidomček má iba dve lôžka, tak by sme to vedeli takto spraviť: pri zakúpení 2 denných pobytov, ktoré by trvali za sebou, by ste sa mohli v apidomčeku prestriedať (dospelý + dieťa). Máme miesto aj mimo apidomčeku, kde si môžete oddýchnuť.

Matej Zámečník

Je možné prespatie so psom? Stredný vzrast, vychovaný.

VČELIA FARMA MED KNÍŽAT

Dobrý deň, prepáčte ale túto možnosť nevieme splniť. Je tam možnosť rušenia včiel a nevieme aká bude reakcia psíka na také prostredie. A zas mimo apidomčeka je to pre psíka nebezpečné pre veľký prelet včiel.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

18,00 €
od 14,99