Prehliadka včelej farmy s pobytom v apidomčeku a ochutnávkou včelích produktov

18,00 € od 14,99 Vybrať variant
5,0 / 5 VČELIA FARMA MED KNÍŽAT (kontakt) Hruboňovo (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Matúš

Dobrý. Je potrebný negatívny test pre vstup?

VČELIA FARMA MED KNÍŽAT

Dobrý deň, podľa aktuálnych opatrení pri pobytoch je potrebný negatívny test.

Matej Šimko

Dobrý deň. Dá sa u vás v domčeku aj inhalovať vzduch priamo z úľa, cez takú tú trubicu? (neviem, ako sa to volá:) A koľko času cca vychádza popri tej prehliadke na samotný pobyt v domčeku? Ďakujem za odpovede!

VČELIA FARMA MED KNÍŽAT

Dobrý deň, prepáčte ale túto možnosť neposkytujeme. Prehliadka je nezávislá od času stráveného v apidomčeku. Čiže je to 1h + 3h alebo 1h + 12h. Treba sa dostaviť na pobyt o 1 hodinu skôr. Pekný deň prajem.

Miriam Massalkhi

Dobry den, ak sme rodina dvaja dospely a dve deti vo veku 10 a 12 rokov, ako sa mozme ubytovat v domceku? Dakujem za odpoved.

VČELIA FARMA MED KNÍŽAT

Dobrý deň, keďže apidomček má iba dve lôžka, tak by sme to vedeli takto spraviť: pri zakúpení 2 denných pobytov, ktoré by trvali za sebou, by ste sa mohli v apidomčeku prestriedať (dospelý + dieťa). Máme miesto aj mimo apidomčeku, kde si môžete oddýchnuť.

Matej Zámečník

Je možné prespatie so psom? Stredný vzrast, vychovaný.

VČELIA FARMA MED KNÍŽAT

Dobrý deň, prepáčte ale túto možnosť nevieme splniť. Je tam možnosť rušenia včiel a nevieme aká bude reakcia psíka na také prostredie. A zas mimo apidomčeka je to pre psíka nebezpečné pre veľký prelet včiel.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

18,00 €
od 14,99