Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi + záznam z kamery GoPro

4,8 / 5 TEAMSPIRIT (kontakt) Most Lafranconi (mapa) 119 predajov

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 11. 2020.

V cene

  • Kyvadlový zoskok z mosta Lafranconi pre 1 osobu
  • Zapožičanie horolezeckého 6 bodového úväzu a bezpečnostnej prilby
  • Kompletná inštruktáž školeným inštruktorom
  • Video záznam zoskoku z kamery GoPro 
  • Trvanie: 60 min. vrátane prípravy a inštruktáže, samotný zoskok cca 10 min.
  • Termíny budú minimálne 2× do mesiaca. Viac vo formulári: https://teamspirit.reenio.sk/sk/#/place/most-lafranconi-13420/2020–09–19;viewMode=day

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

12,90 €
12,90 €

Zachcelo sa vám dobrodružstvo? Skočte do toho po hlave z mosta Lafranconi!

Samozrejme, nemusíte skákať šípku, môže to byť aj jednoduchý skok, alebo sa nechajte strčiť od kamoša! Bláznivé? No a čo? Kyvadlový zoskok na horolezeckom lane je bezpečnou formou adrenalínovej zábavy, ktorá preverí vašu odvahu. V cene voucheru je, samozrejme, zapožičanie bezpečnostného výstroja – 6 bodový horolezecký úväz a bezpečnostnú prilba a inštruktáž, ktorá vás pripraví na samotný zoskok.

Skočiť z mosta nad veľkou riekou, akou je Dunaj, chce poriadnu dávku guráže a na celý zážitok určite len tak nezabudnete. Aby ste si ho však mohli pripomínať, prípadne sa pochváliť rodine a priateľom, bude vaša skúška odvahy zaznamenaná pomocou GoPro kamery pripevnenej na selfie tyči alebo vašej prilbe. Video vášho zoskoku si potom môžete v pohodlí domova stiahnuť z cloudu.

Upozornenie:

  • Atrakcia je vhodná pre osoby staršie ako 15 rokov, pričom od neplnoletých záujemcov sa vyžaduje dokument so súhlasom zákonného zástupcu alebo jeho prítomnosť. 
  • Kyvadlový zoskok sa neodporúča tehotným ženám (dojčiace ženy skákať môžu, ale nie počas šestonedelia), ani ľuďom, ktorí trpia srdečnými vadami/chorobami, ochoreniami nervového systému ako epilepsia, alebo majú problémy s chrbticou, prípadne sú tesne po operácii.
  • Nie je vhodné pre osoby pod vplyvom alkoholu alebo iných návykových látok.