Pobyt v hoteli Montfort s wellness v príjemnej, tichej a nerušenej lokalite

312,00 € od 199,00 Pozrieť ponuku
4,5 / 5 Hotel Montfort (kontakt) Tatry, Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Prevádzkovanie wellness služieb je na základe vládnych nariadení dočasne obmedzené. Pre získanie viacero informácií prosím kontaktujte poskytovateľa služieb. 

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Patrik

Dobrý deň, prečo uvádzate klamlivú reklamu? uvádzate cenu 189,00€ a pri rozkliknutí 241,00€ – 2noci 2osoby..

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Patrik,

ďakujeme za Vašu otázku.

Cena pre 2 osoby na 2 noci počas týždňa v dvojlôžkovej štandard izbe bez výhľadu je 199 eur. Prosím, pravdepodobne ste si zvolili dátum, kedy je dostupná len izba vyššieho štandardu.

Prajeme pekný deň

Radomír Warošek

Dobry den, napriklad v hotel. rezorte Salamandra rezort realizuju pobyty na zaklade antigenoveho testu a v takomto pripade je k dispozicii aj bazen, wellness, sportoviska. Neuvazujete o podobnom rezime? Dakujem, Warošek

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Radomír,

ďakujeme za Vašu otázku.

Ohľadom špecifických informácií sa, prosím, obráťte priamo na ubytovacie zariadenie: recepcia@hotelmontfort.sk +421 527 895 622

Ďakujeme za pochopenie.

Prajeme pekný deň

Matej

Dobrý deň. Prosím Vás, povedzte mi, ako chcete riešiť ubytovanie s wellness službami na konkrétne blízke termíny, ktoré ponúkate, keď to momentálne ÚVZ nepovoľuje. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, pán Matej,

ďakujeme za Vašu otázku.

Platnosť voucherov pri tejto ponuke je až do 19.12.2021.

Prajeme pekný deň

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

312,00 €
od 199,00