Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Tagliatelle cestoviny Terraz: čevená šošovica, spirulina aj cvrčky

Prehľad ponuky

Variant:
200 g Pšenično-cvrčkové tagliatelle

Doručuje obchod:

Objavte skvelú chuť a výhody proteínových cestovín budúcnosti. Tu a Terraz!

Cestoviny Terraz sú vyrábané z udržateľných a inovatívnych ingrediencií plných proteínov, železa, vápnika, antioxidantov a dôležitých vitamínov a minerálov. Predstavujú vylepšenú verziu klasických cestovín – chuťovo aj obsahovo. Pre všetkých gastro dobrodruhov je v ponuke aj balíček so všetkými štyrmi druhmi.

Cvrčkové tagliatelle (s červenou šošovicou alebo pšenicou)

Áno, čítate správne, naozaj sú z pomletých cvrčkov. Cvrčková múka obsahuje množstvo proteínov, aminokyselín, vitamínu B12, železa a ďalších živín. Na vysokú výživovú úroveň posúva tieto cestoviny aj múka z červenej šošovice, ktorá je považovaná za superfood už od nepamäti. Okrem toho, že má skvelé nutričné vlastnosti, pri jej pestovaní sa spotrebuje len malé množstvo vody a nevyžaduje chemické posypy. V ponuke je aj variant cvrčkových tagliatelle s pšeničnou múkou. Majú jemnú orieškovú chuť a preto sa skvelo hodia ku krémovým omáčkam.

Spirulinové tagliatelle s červenou šošovicou

Vynikajú tmavozelenou farbou, zaujímavou chuťou a zdraviu prospešnými látkami. Nie je to žiadna prázdna príloha bez živín. Spirulina je najlepším zdrojom rastlinnej vlákniny, antioxidantov a ďalších minerálov. Vďaka kombinácii s červenou šošovicou sú plné proteínov a kvalitná semolina zase zabezpečuje zachovanie textúry, ktorú od cestovín očakávate. Určite ich ocenia najmä vegáni a všetci ľudia, ktorí sa zaujímajú o ekológiu a dlhodobú udržateľnosť.

Tagliatelle s červenou šošovicou

Vďaka červenej šošovici majú príjemnú, takmer ružovú farbu. Sú bohaté na železo, proteíny a ďalšie živiny. V kombinácii s kvalitnou semolinovou múkou je ich chuť a štruktúra na nerozoznanie od klasických cestovín. Obsahujú však menej lepku, viac zasýtia a potešia chuťové poháriky.

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Terraz Food, s.r.o.  / Martin Fedor

Nemocniční 8

19000 Praha

Česká republika