Relaxačná masáž horúcimi lávovými kameňmi a parafínový zábal

32,00 € 27,99 Kúpiť
4,8 / 5 DIVABEAUTY salón (kontakt) Bratislava - Staré Mesto (mapa) 3 predaje
Voucher do 31. 5. 2021

Prehľad ponuky
Voucher do 31. 5. 2021

Super, vsetko. V minulom hodnotení zapracoval škriatok, samozrejme, že sa mi páčilo 😀👍 Vďaka!

Eva
Salón v Starom Meste
Vlastné parkovanie – zadarmo
Príjemné prostredie prevádzky
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 5. 2021.

V cene

  • 45 min. masáž horúcimi lávovými kameňmi + 15 min. horúci parafínový zábal (na chrbát alebo časť tela, ktorú si zákazník vyberie)
  • celkové trvanie: 60 min 
  • Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebné objednať sa vopred na tel. čísle +421 908 143 903 alebo cez e‑mail: lubomir.m.57@gmail.com.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

Masáž by sa nemala vykovávať pri symptómoch ako sú: infekčné ochorenie, zápaly, horúčka pooperačné stavy, poranenia, modriny, kožné problémy popáleniny, kŕčové žily, ochorenie srdca, vysoký krvný tlak, diabetes, epilepsia, boľavá menštruácia, tehotenstvo.

Klient je povinný vo vlastnom záujme o závažných problémoch informovať terapeuta.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

32,00 € 27,99 €
32,00 € 27,99 €
Salón v Starom Meste
Vlastné parkovanie – zadarmo
Príjemné prostredie prevádzky

Počuli ste už o liečivej masáži lávovými kameňmi? Ten, kto si ju dopraje, zažije blahodarné uvoľnenie, upokojenú myseľ, dušu i povzbudenie unaveného a uzimeného tela.

Ak máte zablokovaný krk, stavce, trápi vás bolesť hlavy, únava, strata vitality, malátnosť, nervozita či dokonca niektoré psychické problémy, je najvyšší čas, aby ste aj vy vyskúšali blaho masáže lávovými kameňmi.

Pri tejto terapii sa používajú hmaty ako pri klasickej masáži. Kým sa masírujú dolné končatiny zo zadu, najväčsie kamene príjemne zohrievajú krížovú oblasť a svaly okolo chrbtice. Masírovaná časť sa natrie olejom, premasíruje sa rukami a potom nasleduje masáž kamienkami. Tak sa postupuje celým telom. Používajú sa bežné masážne oleje, dôležité sú samotné kamene, ich energia a technika masírovania. 

Tak, ako pri každej dobrej masáži, aj pri tejto sa okrem iných hormónov vyplavujú aj hormóny šťastia – endorfíny, ktoré majú na svedomí pocity dobrej nálady, šťastia a uvoľnenosti, umocnené jedinečnou energetickou vibráciou kameňov.

Masáž je ukončená aplikáciou horúceho parafínového zábalu na chrbát alebo na časť tela, ktorú si vyberiete. 

32,00 €
27,99