4* hotel v bratislavskom Starom Meste: komfortné ubytovanie s raňajkami

84,55 € od 79,00 Vybrať variant
4,5 / 5 Mamaison Residence Šulekova Bratislava (kontakt) Malé Karpaty, Podunajsko, Bratislava (mapa)

Hodnotenie podniku Mamaison Residence Šulekova Bratislava

4,5/5 (4 hodnotenie)
Iba overené hodnotenia
Všetky hodnotenia pochádzajú od zákazníkov, ktorí zakúpili a využili službu podniku na Zlavomat.sk
Kristína

Boli sme v rodinnom apartmane, ktorý bol veľký, 10 ročný syn mal svoju časť, ako keby vlastný byt. Čiže veľká spokojnosť. Raňajky sme dostali na izbu v čase ktorom sme si určili. Na výber raňajok boli 2 menu, sladké a slané. Pokiaľ ste chceli nejakú zmenu nebol s tým žiaden problém. Personál bol veľmi ochotní.
Výhľad z izby rovno na hrad.

Možno niekomu bude vadiť parkovanie , je do kopca. Čiže sa trochu zlé zatvárajú deťom, ale aj ženám :) dvere . Ale možno je to aj od typu auta :). Ale parkovanie je priamo pri hoteli, my sme svoje auto videli z izby.

18. 11. 2020
Dávid

Priestranné izby a veľký výber bufetových raňajok. Personál bol taktiež milý. Blízkosť centra a hradu.

Chýba informácia na zľavomate, že ak máte auto, treba vám to nahlásiť vopred, aby vám pripravili rezervačku na parkovisku. My sme mali šťastie, že mali voľné miesto, ale ak by bolo plno, tak si neviem predstaviť kde by sme zaparkovali.

28. 7. 2020
Juraj

Personál stravovanie ok izba priemer hlavne po pustení teplej vody vo vani šla špinavá voda. Úplne hnedá ani neodtiekla bola špinavá menej ale stále hnedá..

Daná izba sa predáva na zľavomate za 85€ tá istá izba cez booking alebo priamo v hoteli cca 70€.
po pustení teplej vody vo vani šla špinavá voda. Úplne hnedá. Po cca 10–15 min pustení aby odtiekla, neodtiekla bola špinavá menej ale stále hnedá..
PLATENÉ PARKOVNÉ!!!!! 14€
Hotel neukladá kamerový záznam takže pri poškodení vozidla vám nieje možné poskytnúť záznam aké vozidlá parkovali pri vašom vozidle, akým spôsobom parkovali a kto by mohol poškodiť vozidlo. Po poškodení vozidla už s tým bohužial ani zamestnanci ani nik nemá čo urobiť. Keďže je to PLATENÉ strážené parkovisko malo by to byť pokryté…

25. 7. 2020
Miroslav

Tichá lokalita v blízkosti centra
Krásny výhľad (viď foto)
Milý a ochotný personál

24. 7. 2020
84,55 €
od 79,00