Tá najlepšia párty vďaka héliu a balónom!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Deti
Peťka Kosibová

Dobrý deň,16.8 som objednala a zaplatila prevodom za heliovu fľašu s balónikmi.Ne­prišiel mi žiadny mail a pýtam sa,či a kedy mi tovar príde.Ďakujem Petra Bilská

golds.sk

Dobrý deň, podľa mena som vás nenašiel čiže na vaše meno sme objednávku nezaevidovali. Musíte mať číslo objednávky, ak mi ho pošlete viem vám pomôcť. Prípadne sa obráťte priamo na zlavomat.

Mária Vizváryová

objednala som na oslavu mojej vnučky od vás héliun 250 li+ 30 balónikov za 29,99 € – ventil na héliu nefungoval – neprepúšťal hélium – tak sme ho museli odmontovať a len tak napúšťať do balónkov – bolo to veľmi nepríjemné a pritom nám dosť hélia unikla. Vždy som bola spokojná keď som si niečo objednala od Vás, ale teraz som sklamaná. Ako sa dá uvedená vec reklamovať ??

golds.sk

Dobrý deň, ak ste hélium použili už nie je možné túto vec reklamovať. Fľašu bolo potrebné zabaliť a poslať na reklamáciu tak ako bola. Prázdnu už reklamovať nevieme.

Nová otázka

Uložením príspevku v diskusii súhlasíte so zverejnením vyplneného mena a obsahu príspevku. Príspevky sa škodlivým obsahom sme nútení odstraňovať, rovnako ako príspevky odkazujúce na konkurenčné portály či e‑shopy alebo príspevky, ktoré nie sú k danej ponuke relevantné. Otázky, podnety alebo sťažnosti, ktoré sa nevzťahujú k tejto ponuke, smerujte na náš kontaktný formulár nebo volejte +421 232 117 321.

4,99 €
od 3,49