Posuňte svoj účes o level vyššie s pánskym strihom od barbera

30,00 € -43 % 16,90 €
Kúpiť
4,8 / 5 THE NEXT LEVEL Hair & Barber (kontakt) Bratislava - Staré Mesto   (mapa)

Prehľad ponuky

5,0
Katarína
Prevádzka v centre mesta
Spolu až hodina starostlivosti!
Luxusný interiér a príjemná atmosféra
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 6. 2023.

V cene

 • Pánsky strih (junior barber)
  • Strih strojčekom a nožnicami
  • Umytie
  • Zaholenie kontúr
  • Styling
  • Trvanie: cca 90 min 
 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte vopred telefonicky na čísle +421 905 233 333. 
 • Voucher je možné uplatniť na prevádzke len u junior barbera (Barny).
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne alebo v sms. 

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

30,00 €-43 %16,90 €
30,00 €-43 %16,90 €
Prevádzka v centre mesta
Spolu až hodina starostlivosti!
Luxusný interiér a príjemná atmosféra

Tak ako na jeseň padajú listy zo stromov, tak je dobré občas zhodiť aj vlasy. Je pritom jedno, či plánujete menšiu alebo radikálnejšiu zmenu imidžu, návšteva barbera v The Next Level je vždy dobrý nápad.

Čaká tu na vás luxusný interiér, príjemná atmosféra, a samozrejme, to podstatné – štýlový pánsky strih podľa želania. Vašim vlasom sa povenuje profesionálny barber, ktorého hlavnou úlohou je nielen skrotiť vašu hrivu, ale aj postarať sa o vaše maximálne pohodlie. V barberskom kresle si posedíte približne hodinku, počas ktorej sa môžete tešiť na strih strojčekom a nožnicami, umytie, zaholenie kontúr a záverečný styling.

THE NEXT LEVEL Hair & Barber

Salón THE NEXT LEVEL predstavuje spojenie kvalitných služieb s výnimočným zákazníckym servisom. Ich snahou je ponúknuť vám vždy o niečo viac než očakávate a posunúť váš zážitok z návštevy kaderníckeho a kozmetického salóna o level vyššie. V salóne kladú dôraz na individuálny a osobitný prístup ku každému zákazníkovi, čoho dôkazom je aj ochotný tím skúsených kaderníkov a barberov so schopnosťou nielen splniť všetky vaše požiadavky, ale aj odborne poradiť ohľadom vhodného strihu, farby či stylingu vlasov, ktorý dokonale podčiarkne vašu osobnosť.

Súčasťou salónu je aj kozmetická sekcia, ktorej vládne skúsená kozmetička. Jej odborné znalosti v kombinácii s vášňou pre kozmetiku a individuálnym prístupom sú zárukou, že vaša pleť bude žiariť krásou a zdravím. 

30,00 € -43 %
16,90 €