Kombinovaná pedikúra či japonská manikúra s hydratačným zábalom

od 12,99 €
Vybrať variant
W Studio (kontakt) Poprad  (mapa)

Prehľad ponuky

5,0

Ako vždy super. Už nejaký rok navštevujem salón a môžem len potvrdiť kvalitu odvedenej prace.

Monuella
Profesionálna pedikérka s dlhoročnými skúsenosťami
Nové priestory W Studia na Popradskom nábreží
Varianty (3)
Profesionálna pedikérka s dlhoročnými skúsenosťami
Nové priestory W Studia na Popradskom nábreží

Nohy vás nosia celý život a je len na vás, ako sa im za to odvďačíte. V salóne W Studio vám s tým radi pomôžu a nielen o vaše chodidlá, ale i vaše ruky sa postarajú priam kráľovsky !

Profesionálnu starostlivosť poskytuje pedikérka zo salónu Happy Foot, ktorého prevádzka sa presťahovala do nových priestorov W Studio na Popradskom nábreží.

Japonská manikúra

Japonská manikúra je jedinečným riešením pre slabé a lámavé nechty. Po klasickej úprave dĺžky a tvaru sa do nechtov zapracuje špeciálna pasta s obsahom kremíka, ktorý ich spevní. Následne sa aplikuje vyvážená zmes zo včelieho vosku, parafínov, vitamínov A, E, H a provitamínu B5, ktorá nechty vyživí potrebnými minerálmi. Výsledkom je povrchová glazúra zabraňujúca poškodeniu nechtov. Doplnkom celkového ošetrenia je navyše aj hydratačný zábal na ruky.

Kombinovaná pedikúra

Je najžiadanejšou kombináciou toho najlepšieho z klasickej mokrej a medicinálnej pedikúry. Je to najzložitejšie, ale zároveň najúčinnejšie ošetrenie chodidla, pri ktorom sa používa skalpel (podľa uváženia pedikérky) ale aj prístrojové ošetrenie.

Gél Lak

Spevnenie, krásny lesk a hlavne dlhá životnosť prichádza s gél lakom, ktorý sa nanáša na vaše vlastné nechty a tvrdne v UV lampe podobne ako klasický gél. Od bežného lakovania máte pokoj až 14 dní. Gél lak nepraská, nešúpe sa a nestráca svoj lesk. 

Hore