Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Celodenný vstup alebo permanentka na 5 vstupov do wellness centra

4,5 / 5 Relax centrum Holiday Bratislava Bratislava - Ružinov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Andrea Jurikova

Dobrý deň zakúpila som 2 vstupenky v hodnote ako darcek po 20eur na čo všetko majú obdarovavani narok?

Relax centrum Holiday Inn Bratislava

Dobrý den, v cene je sauna fínska 12os, parna kabína 2os., infra kabína 1os, 1ks bielizne do sauny, odpocivaren pre 5osob, ochladzovaci bazen, relaxačný bazen 13m x 5m, lehatka na odpočinok pri bazene…
Ďakujeme.
S pozdravom
Relax centrum Holiday Inn Ba

Niko

dobry den, som momentalne v zahranici, vraciam sa na Svk az v novembri. neviem ci stihnem pouzit celu skrtacku na 5 vstupov, chodievam do sauny 2 krat tzdenne. je podmienka prveho vstupu do 1.12.2017 alebo celeho vycerppania, pripadne da sa to predlzit do 1.1.2018. dakujem

Relax centrum Holiday Inn Bratislava

Dobrý den, v takom prípade si kúpte 1–2vstupy platne teraz do 30.11.17, ktore využijete v tejto akcii. Od cca 15.11.17 budeme mat novu akciu platnú od 1.12.17–28.2.18, tak následne si mozete kúpiť vstupy podla vášho programu a času.
S pozdravom
Relax centrum Holiday Inn Ba

jana

Dobrý večer,chcela by som sa informovať,pri celodennom vstupe sú sauny v cene alebo treba platiť vstup do sauny zvlášť.ďakujem a prajem pekný večer

Relax centrum Holiday Inn Bratislava

Dobrý den, v cene vstupu máte v cene všetky sauny.
S pozdravom
Relax centrum Holiday Inn Ba

Letasiova

Dobrý den
Nedá sa mi zaplatiť produkt cez váš portál
Keď chcem zadať cislo karty, platnosť a cvc, nejde mi to
Všetky tieto 3 údaje su v jednom dlhom okienku , nedá sa kliknúť na ne postupne
Platim z tabletu, dcéra ma v mobile 3 samostatne okienka, do ktorých môže vkladať údaje z karty
Prečo mi to nejde kupit?
 Vdaka

Relax centrum Holiday Inn Bratislava

Dobrý den, musíte ohladom platby kontaktovať podporu zlavomatu. Platby su realizovane priamo zlavomatu.
Relax centrum Holiday Inn Ba

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore