Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Hĺbkové čistenie a rádiofrekvencia tváre v salóne krásy PERSONA

4,8 / 5 PERSONA Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Zvedavá

Dobrý deň, trochu intímny problém, bradavice na nose a pod očami. Je procedúra vhodná a viete ju spraviť tak, aby ste mi tie bradavičky a kožné výrastky nerozniesli ďalej po pleti? Kvôli tomu nechodím nikam na kozmetiku, lebo im je vo všeobecnosti jedno či mi to rozrýpu alebo podráždia. Z jednej bradavičky na nose sú teraz tri, ďalšie pod očami. Lekár s tým nechce nič robiť, lebo je to na tvári. Tak som z toho nešťastná.

PERSONA

Dobrý deň. Odporúčame najprv riešiť vás problém u dermatológa. Obráťte sa do ktoréhokoľvek dermacentera v Bratislave. S pozdravom, Salón PERSONA.

Jana Rezuchova

Dobrý den možem sa informovat či može byt namiesto ultrazvukoveho čistenia len manualne. Vopred dakujem za odpoved.

PERSONA

Dobrý deň. Môžeme vymeniť, ale nezaručíme ci výsledok bude úplne 100%, nakoľko za 45 min procedúru sa nedá stihnúť toľko ako pri čistení za 90min. V prípade záujmu o celu procedúru odporúčam navštíviť nás salon, kde počas konzultácie vám odporučíme najlepší postup. Alebo si môžete rezervovať termín na procedúru pomocou nášho rezervačného systému na stránke www.personasalon.sk/rezervacia. S pozdravom, Salón PERSONA.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore