Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v apartmánovom štúdiu v areáli aquaparku Gino Paradise Bešeňová

4,4 / 5 Apartmány Bešeňová Bešeňová (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Pacanovska Viera

dobry den chcem sa opytat mame deti vo veku 3 a 6rokov kolko sa doplaca a je volna izba od15.12 – 17.12.2017 Dakujem

Apartmány Bešeňová

Dobry den

v danom termine mame volne Studio M s moznostou jednej pristelky. Doplatok za pristelku je 9eur/noc. Za dieta do 6 rokov bez naroku na lozko sa za ubytovanie nedoplaca.

Slávka

Dobrý deň, chcem sa opýtať do koľko dní je potrebné zaregistrovať sa pred ubytovaním a či by nebolo možné zakúpiť si aj raňajky a vyplatiť ich vopred nakoľko pobyt je ako darček. Ďakujem

Apartmány Bešeňová

Dobry den
rezervaciu je nutne vykonat minimalne 24hod pred nastupom na pobyt, ale je potrebne si overit ci je dany termin volny tu: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZNot2fm4SINkrMR-a9LIrvbkEsDeDUUurtEhUfz-70w/edit#gid=0
Ranajky je mozne po dohode uhradit aj vopred.

Marcel

Dobrý deň.chcel by som sa opýtať ako je to uvas s ubytovaním v tieto dni od 26.12.2017.da sa rezervovať v tomto dátume pre rodinu 2× dospelí deti 8 a 4 roky.dakujem pek­ne

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť voucheru je do 20. 12. 2017, po tomto termíne sa ceny riada platným cenníkom hotela.

Beáta Borková

Dobrý večer, chcela som sa opýtať nakoľko máme kúpené zľavové kupony na stup do vodného sveta, je možné aby sme ich uplatnili aj u Vás alebo je potrebné aby sme išli cez hlavnú pokladňu. Samozrejme, že chápem že sa jedná o jednorázový vstup ale chceli by sme ich využiť v čase príchodu a na druhý deň by sme využili Vašu ponuku

Apartmány Bešeňová

Dobry den,
je mi to luto, ale cez hotelovu recepciu nie je mozne pouzit kupony na vstup, takze budete musiet ist cez hlavny vstup do aquaparku.

Alžbeta

Dobrý deň chcem sa spýtať woucher je možné uplatniť kedykoľvek v týždni? Aj počas víkendov? Ďakujem

Apartmány Bešeňová

Dobry den
kupon je mozne pouzit kedy kolvek, ak je termin volny. Volne terminy si mozete pozriet na nasledovnom linku:
 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZNot2fm4SINkrMR-a9LIrvbkEsDeDUUurtEhUfz-70w/edit#gid=0

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore