Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Nové gélové nechty alebo gél lak

4,8 / 5 Štúdio Expert Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Adriana Demčuková

Dobrý deň,kúpila som si tento voucher,no dnes sa Vám nedalo dovolať.
Kedy máte voľno? Vyhovovalo by mi to niektorý pondelok po 15tej.
Ďakujem

Ivanka

Dobry vecer, dali by sa spravit gelove na moje vlastne nechty ?? Bez lepenia tych umelych ?? A prosim Vas, mate aj volny termin v utorok 12.9. ?? Ďakujem za odpoveď

Štúdio Expert

Dobrý deň, áno dá sa potiahnuť nechty gélom bez lepenia. Najbližší voľný mam 18.9 pondelok 20.9 streda alebo 21.9 štvrtok. S pozdravom Štúdio Expert

Veronika

Dobrý deň,
je možné zakúpiť kupón aj v prípade, že nemám tipy? resp, koľko sa dopláca ak chcem gelové nechty s tipmi?

Štúdio Expert

Dobrý deň, máte dva varianty na výber bud gellak tz. lakovanie čiže akú dĺžku mate taka vám ostane. Druhý variant sú gélové nechty nové.. Tam sa lepia tipy pokiaľ nechty mate krátke a chcete ich dlhšie

Lucka

Čiže zľava si môžem uplatnit aj vtedy, ak už mám telové nechty, ktoré by som chcela doplniť (teda moje nechty sú už dlhé)? :-) ďakujem

Štúdio Expert

Zľava sa nevstahuje na doplnenie gélových nechtov

Lucka

Dobrý deň prajem, čo presne znamená „na tipy“? ďakujem pekne.

Štúdio Expert

Dobrý deň, na tipy to mate gélové nechty. Ak máte krátke nechty a chcete gélové tak sa vám nalepí tip a vy si poviete dĺžku a taka sa vám urobí.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore