Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt s neobmedzeným vstupom do vodného sveta Thermalparku Nitrava

4,6 / 5 Hotel*** ThermalKesov Ponitrie (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Janette Čížová

Dobrý deň, už som Vám predchvíľou písala toto: neviete či je voľný termín od 31.3. 2018 do 2.4.2018 – 3 dni 2 noci s polopenziou 2 dvojlôžkové izby? Alebo od 30.3.2018 do 1.4.2018 – 3 dni 2 noci – 2 dvojlôžkové izby taktiež z polopenziou a koľko by to vyšlo? Ale ešte by to mohol byť aj termín od 1.3. do 3.4.2018

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.Bohužiaľ, vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Janette Čížová

Dobrý deň, neviete či je voľný termín od 31.3. 2018 do 2.4.2018 – 3 dni 2 noci s polopenziou 2 dvojlôžkové izby?
Alebo od 30.3.2018 do 1.4.2018 – 3 dni 2 noci – 2 dvojlôžkové izby taktiež z polopenziou a koľko by to vyšlo?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Bohužiaľ, vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity. Osoba/noc 39,– s polpenziou v cene je zahrnutý vstup do bazénov.

František Stehlík

Dobrý deň,
máme u Vás zakúpený kupón od novembra 2017. V tom čase ste mali do konca
roka všetko obsadené.
Teraz by sme chceli tento kupón uplatniť, ale neviem aké termíny máte voľné.
Nám vyhovuje pobyt v týždni. Môžete nám poslať, ktoré termíny máte voľné?
Č. kupónu máme 8106–4380–10A-480
Zatiaľ ďakujem -Stehlíková

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Platnosť kupónu bola predĺžená do 31.5.2018. Voľný termín na ubytovanie by sme mali od 17.5 – 20.5., 28.5–30.5.
V prípade rezervácie pobytu kontaktujte recepciu hotela.

Emília Benčičová

Dobrý deň prajem,
Chcem sa len spýtať, prečo to máte stále v ponuke, keď je vypredané.
Chcela som kúpiť 2 poukazy, ale bohužiaľ…

Helena

Prosím Vás, koľko by stál pobyt pre jednu dospelú osobu a dve deti – 5 a 8 rokov, cez zľavomat na 3 dni (dve noci) cez týždeň?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Cez zľavomat máte pobyt len pre dve dospelé osoby.
Cenník doplatku za dospelú osobu a deti máte uvedené na zľavomate v doplatkoch.

Květa Hurtíková

Dobrý večer, máme zájem o pobyt na 6 dní /5 nocí v době od 22. – 27. 4. 2018 pro 2 osoby s pejskem, s polopenzí.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Vo Vami vybranom termíne máme voľné ubytovacie kapacity. V prípade záujmu rezervácie pobytu kontaktujte recepciu hotela.
Poplatok za psíka je 5,– na noc.

Eduard Varhanik

Dobrý deň chcel by som sa spýtať kedy v roku 2018 máte voľné víkendové pobyty v január alebo február. Ďakujem za odpoveď.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Bohužiaľ, v týchto mesiacoch nemáme voľné ubytovacie kapacity počas víkendu.
Voucher neviete uplatniť na víkendový pobyt /piatok – nedeľa/.

Veronika Pravdová

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte volný termín pre 2 osoby od 7.1.2018 –10.1.2018?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Bohužiaľ, v tomto termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Maria Cikasova

Dobry den,posledne dva januarove tyzdne,tam mate vikend volny? Dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Bohužiaľ, tieto víkendy máme obsadené.

Eva

Dobrý deň, od 10.1.-12.1.máte voľný termín? Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. V tomto termíne máme voľné ubytovacie kapacity pre dve osoby. V prípade rezervácie pobytu kontaktujte recepciu hotela.

Martina

Dobrý deň, prosím vás tie cisla sú aktuálne? 0917/350 615 a +421377787144 volám na ne od rána a nik mi nedvíha,dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Áno telefónne čísla sú aktuálne.

Lenka

Dobry den, zaujimala by ma minimalna hranica teploty vody. Vsade mate uvedene iba maximalne hodnoty.
Dakujem Lenka

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Minimálna teplota je 33 stupňov

Ludovit Uhrinec

Dobry den.Chcem sa spytat cez tyzden Mate volne terminy ubytovania od 21.11.2017do23­.11.2017. Vopred dakujem*

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
V tomto termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Veronika Augustínová

Dobrý deň!
Prosím vás, koľko by stál pre 2 dospelé osoby a dve deti (9 a 14 rokov) na 2 noci?
Ďakujem za odpoveď!

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Cena zo zľavomatu na dve noci/dospelé osoby 119,–. Prístelka za obe deti na dve noci 50,– + strava pre deti.
Cenník doplatkov máte uvedený na stránke zľavomatu.

Radovan Mlynek

Dobry den.

Kolko by stalo priplatenie si obedov (plna penzia)?
Dakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Doplatok za obed je 4,–.

Maja

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci nemate volnu jednu dvojpostelovu izbu v termine od 17–11–2017 do 19.11.2017
dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
V tomto termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Klaudia

Dobrý deň, chcela by som tu na zľavomate kúpiť voucher pre 2 osoby na 2 noci. Plánujem to ako darček a rada by som obom priplatila vstup do hotelového wellnesu. Je možné to zaplatiť vopred – pri kúpe vouchera, ešte pred rezerváciou termínu? Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Voucher je možné zaplatiť vopred, len sa môže stať, že vo Vami vybranom termíne nebudeme mať voľné ubytovacie kapacity.
Vstup do wellness cez zľavomat neviete dokúpiť.

Ivana Kršákova

dobrý den ..chcela by som sa opytat ci by ste mali volny termin na pobyt pre štyri osoby v termine 24.11 až 26.11.2017

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Bohužiaľ, v tomto termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

filip backar

Zdravím, chcem sa opýtať či máte voľné izby v termíne od 10.11.2017 – 16.11.2017 Dakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Bohužiaľ, v tomto termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Veronika

Dobrý deň, prosím vás máte voľne od 4. – 6. januára 2018,

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
V tomto termíne máme voľné miesta.
poukaz zo zľavomatu ale môžete použiť od 7.1.2018

Peter Jurčiak

Dobrý deň, prosí Vás máte v termíne 17. 11.- 19.11. 2017 voľný termín pre 4 dosp. osoby ? Ďakujem s pozdravom Jurčiak

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Bohužiaľ, vo vami zvolenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Nika

Dobrý deň, je možné si zakúpiť pobyt aj na rok 2018 ak áno v akej cene a aké možnosti sú. Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Môžete si rezervovať aj na rok 2018, cena je uvedená na zľavomat.sk

Kužílek Ant.

Dobrý den, prosím jsou u vás ještě volné termíny v listopadu a v prosinci.
Děkuji.

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
V decembri sú voľné termíny cez týždeň.Ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu hotela

Viera Petranova

Chcem sa opytat v termine 17.11–19.11 .2017 mate volne miesta ak ano potrebovali by sme 2+2_2+2–2+1 teda 3 izby

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Pavol REICH

Ja som si zarezervoval termín, ale nedá sa mi zaplatiť. Údajne je všetko obsadené.
Potreboval by som súrne platobné údaje.
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a pomôžeme Vám váš problém vyriešiť.
Želám pekný deň.

Zuzka

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci mate volnu izbu v termine od 17.11.-19.11. pre 2 dospelych a 2 deti, pricom 1dieta ma 4roky a 2dieta ma 7rokov.
Vopred dakujem
Hamranova

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Bohužiaľ vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Zuzana

Dobrý deň, dajú sa u vás požičať župany? Ak ano, aká je cena požičovného?
Ďakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.Župany majú ubytovaný bez poplatku .

Jana

Dobrý deň, chcela by som sa spytať, či máte v ponuke aj jednoizbové izby v dňoch 2.11. 2017 a 3.11.2017 s po­lopenziou. Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
V tomto termíne máme voľné miesta
Ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu hotela

Libuša

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľné miesta v termíne 1–3.12 2017. Ďakujem za odpoveď.

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
Bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený

Zuzana

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či je nejaká voľná izba 9.-11.3?. Ak @no,chcela by som sa opýtať na masáže a ich cenník

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
V tomto termíne máme voľné miesta.Ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu hotel.

Danka Skultetyova

Dobry vecer.Chcela by som sa spytat ci mate volny termin 19.1.-21.1.2018 2× dvojlozkova izba.Dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. V tomto termíne máme voľné ubytovacie kapacity. Ak si chcete rezervovať pobyt kontaktujte recepciu.

Uhrin Jaroslav

Dobrý večer chcem Vás poprosiť,v termíne od 8.11 do 10.11. máte voľnú izbu pre 2 osoby?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Vo Vami vybranom termíne máme voľné ubytovacie kapacity pre dve osoby. Ak si chcete pobyt rezervovať kontaktujte recepciu hotela.

Miroslav

Prosím Vás, máte voľnú dvojlôžkovú izbu pre manželský pár okolo dátumu 19.januára 2018 na 5 noci?a je možnosť stravovania aj na obed?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Vo Vami vybranom termíne máme voľné ubytovacie kapacity. Áno, viete si tiež objednať obed. V prípade rezervácie kontaktujte recepciu hotela.

Katarína

Dobrý deň,
prosím nemáte voľnú izbu pre 2 na termín 30.10.2017 – 1.11.2017? Ďakujem za info.
Katarína

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený.

Dagmar

Prosím Vás, máte voľnú dvojlôžkovú izbu pre manželský pár od 27.-29.októbra 2017? Vopred ďakujem za odpoveď.

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
Bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený.

Oto Grohmann

Dobrý deň prajem. Máme záujem o pobyt pre 2 osoby plus 1 dieta na 2 noci s polopenziou v termíne v rozmedzí 28–30.10.2017. Prosím info o dostupnosti/re­zervaciu na moje meno. Nasledne vykonam platbu. Dakujem. Oto Grohmann 0944 136 064 otokargrohmann@gmail.com

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Jitka Vdoviaková

Dobrý deň prajem . Máme záujem o pobyt pre 2 osoby na 2 noci kedykoľvek v termíne v rozmedzí 23–30 novembra. Prosím info o dostupnosti. ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Voľné by sme mali od 26.10. do 1.12.2017.Ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu hotela,

alena

chcela by som volný termín od piatka do nedele, alebo od soboty do pondelka pre 2 osoby. alebo navigaciu na stranku kde si moznost volných termínov môžem pozriet

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Najbližšie voľné víkendy sú po novom roku

Vodičková Katarína

Dobry den chcem sa opytat ci pre 4 osoby v termine 08.12.2017 do 10.12.2012 ci je volny termin. Dakujem Vodičková

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený

zuzana

Dobrý deň, máme u vás rezerváciu. 8–10.2 2018 , neplánuje sa v tomto období sanitar.tyzden ?
Príp.viete dopredu kedy sa koná?

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
V tomto termíne máme voľné miesta. sanitárny týždeň určite vo februári neplánujeme
ohľadom rezervácii kontaktujte recepciu hotela

lukaš

dobrý den prosim info či sa da ubitovat od 20.10do do 22.10 dakujem za info

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
V tomto termíne máme hotel plne obsadený.

Václav Eliška

a v termíne 17.11–19.11 máte tiež voľný termín

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
V tomto termíne máme hotel plne obsadený.

Václav Eliška

V termíne od 3.11.-5.11. je voľný termín ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
V tomto termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Lucia

Dobrý deň prajem, chcem sa opýtať, či máte v termíne od 29. 10. do 31. 10. (s nástupom v nedeľu a odchodom v utorok) voľnú izbu pre rodinu: 2 dospelý a 2 deti- 8 a 13 rokov. Neviem, či máte v ponuke aj rodinné izby, vyhovovala by nám určite viac ako izba s dvoma prístelkami. Poprosím zároveň aj cenovú ponuku na celý pobyt v prípade voľného termínu. Ďakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Bohužiaľ, vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Turzova Andrea

Dobry den. Chcem sa spytat či sa dá welnes pobyt kupit aj v týždni a dokúpiť si masáž tela (30 min)

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Wellness (sauny) máme v prevádzke od piatku do nedele. V týždni wellness nemáme v prevádzke.
Masáž sa dá dokúpiť( 30min., 45min., 60min.).

janka

Dobrý deň je možné ubytovanie v dňoch 3.12. až 5.12.2017 pre dve osoby?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Vo Vami zvolenom termíne máme voľné ubytovacie kapacity. Ak chcete rezervovať termín kontaktujete recepciu.

Takacova

Dobrý deň..termín 20–21.10.je voľný?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Bohužiaľ, vo Vami zvolenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Erika Sabová

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či sa storno 7dní vzťahuje aj pri zdravotných problémoch, napr. hospitalizácii v nemocnici alebo zlomenine. Ďakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Storno podmienky sa riešia na mailovej stránke www.zlavomat.sk/garancia.
V našom hotely so stornovaním pobytu máte bez problémov a bez poplatku.

Maria Cikasova

Dobry den ,prosim Vas mate volne izby ,pre tri pary,čiže 3izby ,na dve noci,dna 24.11.-25.11.2017 ?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Bohužiaľ, vo Vami zvolenom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Bakajova

Dobry den
Mala by som dotaz ohladom silvestra od 30.12.2017_do 2.1.2018,ci mi mozte pislat ponuku pre dve osoby.Dakujem Bakajova

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Bohužiaľ Silvester máme už obsadený.

Mišell Hájeková

Dobry den

Ako by to bolo s dietatom ale bez pristelky. Dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Dieťa bez prístelky je zdarma, detská polpenzia je 2,80€/deň

Viera Vajcíková

Dobrý večer máte voĺný termín 18.10–20.10.2017
2volne izby –4 dospely.ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
V tomto termíne máme voľné izby.
prosím kontaktujte recepciu hotela od 14.10.2017

Slava Gond

Dobrý večer, chcela by som si zarezervovať termín pre dve rodiny s deťmi do 5 rokov, ale nedá sa mi k Vám dovolať a ani na mail som nedostala žiadnu spätnú väzbu termín by bol 22–24.3. 2018 prosím info dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
od 9.-13.10. máme sanitárny týždeň.voľné miesta sú v tomto termíne, prosím kontaktujte recepciu od 14.10.2017

Maťka Šušková Durajová

Dobry den.Chceli by sme si zakupit pobyt k Vam na dve noci…dalo by sa po 15.10?Mate este volne izby?Dakujem za odpoved.Martina

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
od 15.-17.10. ešte máme voľné miesta.Ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu od 14.10.2017

Sabína

Dobrý deň,
Ďakujem za odpoveď, môžem sa ešte spýtať kedy najbližšie máte volný termín od štvrtku do nedele?
Dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Voľné víkendy sú až po 7.1.2018

Libor Vítek

Dobry den,v terminu 27.10–29.10 m,ate volno pro 3 manzelske dvojice?Dekuji Vítek 00420603232739 vitek.fortex@seznam.cz

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený.

kvetoslava blažova

dobry den prosim vas mate volnu izbu od23.11:na tri noci aj s pristelkou?
s pozdravom kvetoslava

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený

Sabína

Dobrý deň,
chcela by som sa informovat ci mate volny niektory z tychto terminov pre 2 osoby
16–19.11. alebo 23.-26.11.
Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Bohužiaľ, vo Vami vybraných termínoch nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Zuzana

Dobry den chcela by som sa spytat ci mate volne niesto v dvoj.izb.od 30.11 do 3.12 .2017 .a aka je cena Dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Bohužiaľ, vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Tatiana

Dobrý deň,máte prosím vás volné 2 izby od 20.10–22.10 ?.Dakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Bohužiaľ, v termíne od 20.10. do 22.10. nemáme voľné ubytovacie kapacity.

Andrea

Dobrý deň, chcela by som sa informovať či máte ešte voľný termí od 12.11 – 14.11 2017. ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Vo Vami vybranom termíne máme voľné izby. V prípade rezervácie kontaktujte recepciu hotela.

Pavol

Dobrý deň
Dá sa u vás doplatiť aj nejaká procedúra napr.: klasická masáž ?
A máte voľný termín v týždni od 15. do 21.10 ?
Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Vo Vami uvedenom termíne Vám vieme ponúknuť pobyt na dve noci. V hotely tiež prevádzkujeme rôzne masáže. V prípade rezervácie pobytu kontaktujte recepciu hotela.

Marika

Dobry vecer. Chcela by som sa opytat, mate izby s balkonom ???

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň, áno máme izby aj s balkónom

Zuzana

Dobry den. Neuvolnilo sa vam nahodou miesto od 27. 10 do 29.10? Vdaka

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Nie bohužiaľ máme všetko obsadené.

Hrušková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na cenu pre 2 dospelé osoby a 2 deti / 11ročné a 8 ročné/ predpokladám že ubytovanie by bolo v rodinnej izbe samozrejme podľa dostupnosti. Prípadne by bola aj iná alternatíva? Ďakujem za info a želám pekný deň. Hrušková

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
cenu za pobyt máte uvedenú na zľavomate aj príplatky za prístelky.
Prajem pekný deň

Matej Friebert

Dobrý večer chcel by som prísť na víkend s priateľkou ku Vám a chcem sa spýtať do kolkej hodiny sa musí prísť v piatok do večera víkend by som ešte upresnil cez telefón

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý de,
ubytovať sa môžete do 20.00 hodiny.
prajem pekný zvyšok dňa

Jan Filípek

Dobrý deň.
Do kedy je platnosť voucheru?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť voucheru je do 29. 3. 2018.

Daniela Pecíková

Dobrý deň,sme 3 kamošky z Trenčína a potom by sme absolvovali nejaký wellness pobyt od 18.10.do 20.10.,ale pre 3 osoby nemôžme nič nájsť.Mohli by sme si zakúpiť vouchery pre 2 osoby a za tretiu priplatiť prístelku?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Samozrejme si tretia osoba vie u nás doplatiť pobyt. V prípade rezervácie pobytu kontaktujte recepciu.

Katarina

Dobrý deň ,chcem sa spýtať či je možné vopred uhradiť ubytovanie za deti aj stravu?chcem to kúpiť ako darček pre 2 dospelé osoby a 2 deti

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Ubytovanie viete vyplatiť vopred prevodom na účet.
V prípade záujmu nás kontaktujte na mailovej adrese: info@thermalkesov.sk.

Milena Malatinská

Dobrý deń,máte prosím ubytovanie od 2.oktobra .- do 4.oktobra 2017 pre 2 osoby? Aká je cena? Na „čo“ posobí termálna voda VO vAšOM ZARIADENí?
Ďakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Vo Vami vybranom termíne máme voľné ubytovacie kapacity.Po zakúpení voucheru pre dve osoby na dve noci cez zľavomat je cena pobytu 119,–€ s polpenziou a neobmedzeným vstupom do bazénov.Termálna voda pôsobí priaznivo na pohybové ústrojenstvo, reumu a centrálny nervový systém.
V prípade rezervácie pobytu kontaktujete recepciu 037 77 87 144.

Peter Kostanjevec

Dobrý deň chcem pobyt darovať ako darček, máte prosím voľný termín od 13.-15. október t.j. 2 noci 2 osoby? Ak nie , tak v termíne 20.-22. október? Už vopred ďakujem za správu.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Bohužiaľ v obidvoch termínoch máme hotel plne obsadený.
ohľadom rezervácii kontaktujte recepciu hotela

Brona

Dobrý deň, chceli by sme vyuzit vasu zlavomatovu ponuku, mame 2 deti vo veku 4 a 2 roky. Chceli by sme asi teda 2 pristelky a tiez polpenziu pre nich. vedeli by ste mi prosim zaslat kalkuláciu pobytu? Pobyt na dve noci. dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
doplatok za prístelku pre 2 deti je 25€/noc a detská polpenzia je 2,80€/deň/dieťa

Drahuše

Dobrý den,chci si koupit kupony,ale chtěla bych platit Českýma korunama.Je ta možnost? Děkuji .

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Pri kúpe kupónu je potrebné kupón uhradiť bankovým prevodom. V našom hoteli viete platiť eurami, alebo platobnou kartou. Českými korunami sa u nás platiť nedá.

Kováčová

Dobrý deň, zaujala ma Vaša ponuka, ale keďže nevlastním auto, neviem ako sa do Poľného Kesova dostanem. Do Nitry viem, ale ako ďalej. Prosím napíšte mi možnosti. Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Len autobusom sa viete dostať do Poľného Kesova. Smer Nitra – Rastislavice, cez Mojmírovce alebo cez Branč.
Autobus stojí v blízkosti hotela.

Natália

Dobrý večer,máte voľný termín od 6.10.-8.10.2017? Ďakujem za odpoveď.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Bohužiaľ, vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity. Ohľadom rezervácie kontaktujete recepciu hotela. Prajem pekný deň.

Zuzana

Dobry den. Mate volne od 27.10 …piatok, sobota,nedela? Dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Bohužiaľ, vo Vami vybranom termíne nemáme voľné ubytovacie kapacity.
Ohľadom rezervácie pobytu kontaktuje recepciu hotela.
Prajem pekný deň.

Dominika

Dobrý deň, chcem sa spýtať máte voľný termín od 13–15. 10 pre dve osoby?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň
Bohužiaľ voľné miesta máme od 14.10.2017, Ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu hotel
Prajem pekný deň

Marek

Dobrý večer chcem sa opýtať na dátum od 16.10 či máte ešte voľne termíny Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň, od 16.10.2017 máme voľné termíny. Ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu hotela 0917350615.

tono

Dobry den , prosim vas mate volny termin pre 2 osoby v termine od 20.10 do 22.10. dakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený

Jana Baborova

Prosim Vas ktory s tychto terminov na 2×2 osoby mate este volne?
20–22.10, 3–5.11, 1–3.12.
Za odpoved Dakujem

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
Voľný termín je 3.-5.11. a 1.-3.12., ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu hotela

Tono

Dobry den prosim vas mate este volny termin 13–15.10 dvojlozkovej izby.Dakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň, 13.10. ešte máme plánovanú odstávku hotela a od 14. sú voľné miesta.Ohľadom rezervácie kontaktujte recepciu hotela 0917350615

Norika

Dobrý deň,rada by som sa opýtala koľko izieb má možnosť prístelky,sme 4 rodiny s deťmi.dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň, k dispozícii máme 6 izieb s prístelkami

Jozef

Dobry vecer. Chcel by som sa informovat na obsadenost v termine od 20.10 do 22.10. Pobyt pre dvoch. Dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň, bohužiaľ v tomto termíne máme hotel plne obsadený.

Anna Miškovičová

Dobrý deň, chcem sa spýtať či pobyty sú aj cez víkend. alebo iba cez týždeň. Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Pobyty sú aj cez víkend. Voucher viete uplatniť od pondelka do nedele.

Katka

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď, ale vôbec ste mi neuviedli príklady tých večerí. V hodnoteniach som totiž našla, že ponúkate také „chuťovky“ ako 1. fazuľový guľáš 2. ryžová kaša v mlieku. Chcem tam zobrať sestru ako darček k 18. narodeninám a v jedle je dosť prieberčivá. Ďakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň, večere sa u nás z dôvodu pestrosti výberu stravy každý týždeň menia.

Martina Sabolovà

Dobry den da sa objwdnam aj priatel ka pre 3 osoby na izbw a tiez aby mala tie iste sluzby ako tie 2 osoby chceli by sme ist zo synom21 rokov ma a ma DMO da sa a platit za zanho primo uvas na meste dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. V prípade pobytu ďalšej osoby si doplácate. Pri pobyte s polpenziou a neobmedzeným vstupm do bazénov doplácate 39,–€ osoba/noc priamo u nás na hotelovej recepcii. Náš hotel nie je vybavený bezbariérovým vstupom na hotel a tiež do bazénov.

Anna

Dobrý deň, možno bazény využívať aj zvyšok dňa po check oute?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
po odubytovaní sa dajú využívať bazény tiež zdarma

Gabriela

Dobrý deň, v septembri nemáte termíny?

Hotel*** ThermalKesov

kupóny z našej ponuky sú platné až od 1.10.2017, nedajú sa využiť v septembri

Andrea

DObry den, aj mna zaujima,ci mate aj apartman a pripadne jeho vybavenie. dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Máme len maximálne štvorlôžkové izby.

Katka

Dobrý deň, prosím Vás vedeli by ste uviesť zopár príkladov čo podávate na večeru? dá sa potom doobjednať niečo? dakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Väčšinou je jedno jedlo mäsité a druhé bez mäsité.
prajem pekný deň

Jana

Dobry den, prosim Vas, aby sme sa dostali z izby do bazenovej haly, je treba prechadzat po vonku, alebo sa pohybujeme iba v ramci budovy? A druha otazka – vsetky bazeny su v prevadzke celorocne? Dakujem.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
všetky bazény sú v rámci budovy v suteréne hotela takže nemusí sa prechádzať vonkajškom.Vnútorné bazény sú v prevádzke celoročne všetky a v zimnom období je vždy jeden vonkajší s termálnou vodou v prevádzke.

Pavol Kadlec

Máte aj jednoposteľové izby, teda pre jednu osobu.

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Máme izby dvojlôžkové aj oddelenými lôžkami.

Zuzana

Dobrý deň. Poprosím info či máte k dispozícii aj rodinnú izbu alebo apartmán a aký je doplatok? Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň,
Máme maximálne štvorlôžkové izby, príplatky za prístelky za deti nájdete v našej ponuke.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore