Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Magnetky rôznych rozmerov z vlastnej fotografie

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Ján Harušťák

dobrý deň,a vyrobíte aj 8ks rovnakých?

JAMAPS

Dobrý deň, v akcii je 6 magnetiek, jv prípade otázok nás kontaktujte mailom.

mirka

dobry den, posielate aj navrh ako bude magnetka vyzerat vo finale?na Vasej stranke som hladala, ci sa to da pozriet ako navrh s fotkou ktoru by som chcela no nenasla som taku moznost… dakujem za info (:

JAMAPS

Dobrý deň, áno posielame. Všetku grafiku robíme my, vy len zašlete foto a my vám to pripravíme. Pekný deň.

Simona gerikova

Dobrý deň,
Pred týždňom som si kúpila u vás voucher, no stále mi na email nič neprišlo.
Viete mi s tym.pomoct

Zlavomat.sk

Dobrý deň, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň!

Radka

Tie motivy boli myslene asi vianocne, nie velkonocne… Tj. ked si kupim voucher teraz, mozem ho vyuzit az v decembri na vianocne magnetky, ano (kedze je paltny az do 31.1.2)? vdaka

JAMAPS

Dobrý, to je tam omylom odkaz. Vzor si môžte vybrať akýkoľvek zo stránky a v tom prípade to je 6 rovnakých magnetie. Pokiaľ chcete iba fotky bez vzoru, tak môžu byť aj rozdielne

Nika

Dobry den,
prosim je mozna v uvedenom variante (6 magnetiek 10×15) aj vyroba 6 roznych magnetiek – zo 6 tich roznych fotografii, bez upravy?
Dakujem
 Nika

JAMAPS

Dobrý…áno. Maroš

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore