Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Mexické menu pre 1 alebo 2 osoby vo Fresh markete v TACO GATO

4,4 / 5 TACO GATO Bratislava - Nové Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Miriam Horváthová

Navštívili sme Vašu prevádzku v stredu 27.9. Č.voucheru: 7413–2994–90B-734.
Najprv nám nechcela kód zobrať, že máme mať vytlačený voucher z internetu, na to som jej povedala, že vždy ukazujem SMS-ku, odpíšu si z nej č.voucheru a nie je problém. Až potom si ho zobrala a obslúžila nás. Nabudúce keď prídeme opäť dostaneme 0,5 l kofoly alebo sa budeme musieť dohadovať?

TACO GATO

ospravedlnujeme sa za to…kazdy sa moze pomylit…nabuduce sa lepsie pozreme ktora akcia to je. pekny den.

Miriam Horváthová

Dobrý deň, prečo deklarujete pri mexickom menu pre 2 osoby 0,5 l kofoly, keď nám načapovala obsluhujúca 0,3 l a nechcela zobrať číslo kódu, ktoré mi prišlo SMS-kou?

TACO GATO

dobry den
ma tam ist 0.5l … asi sa pomylila lebo nam bezi aj druha akcia kde je 0.3 l kofoly…osprave­dlnujeme sa…kedy ste nas navstivili?aby som zistila kto pracoval a opytala sa na kod…dakuje
za odpoved

Jan

Burger v tortille ? celosvetova novinka :)

TACO GATO

je to mexicky burger…pridte ochutnat…pekny den

jan

Fotka burgeru nebude uvedena ? Minimalne by bolo vhodne, to co je v ponuke dat aj fotku…

TACO GATO

dobry den
fotka burgeru je uvedena..je medzi fotkami..burger je v tortille
dakujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore