Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jesenný pobyt v Drevenice Terchová resort s novým wellness centrom

4,6 / 5 Rezort Drevenice Terchová Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Anna Adamčíková

Dobrý,chcela by som sa spýtať na silvestrovske pobyty u Vás..
Samozrejme program.počet dní a cena?
ĎAKUJEM

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pani Adamčíková,
pre bližšie informácie o silvestrovských pobytoch nás prosím kontaktujte mailom na recepcia@dreveniceterchova.sk alebo na tel. č. 0917 429 956.

S pozdravom
Jana Kubáňová
Drevenice Terchová resort

Majekova Galina

Mate volny termin 17.11 az 19.11 2017 pre dvoch?dakujem

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pani Majekova,
žiaľ v termíne 17.-18.11.2017 máme plne obsadený rezort. Voľné ubytovacie kapacity máme v termíne 18.-20.11.2017.

S pozdravom
Jana Kubáňová
Drevenice Terchová resort

Jaroslav Dokupil

Dobrý večer,prosim Vas či mate voľné ubytovanie pre 2osoby 20.22.10.so-ne.Ďakujem

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pán Dokopil, žiaľ ubytovanie v termíne od 20.-22.10.2017 už nemáme voľné. V prípade výberu iného termínu nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom, recepcia Drevenice Terchová resort

Martina Gáborová

Dobrý deň,

termín 10.11 – 12.11.2017 pre 4 osoby je voľný? Mali by sme záujem…

Ďakujem za odpoveď

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pani Gáborová,
žiaľ termín 10.-12.11.2017 máme plne obsadený. Voľné ubytovacie kapacity máme počas víkendu 03.-05.11.2017.

S pozdravom
recepcia Drevenice Terchová resort

Michaela Michalkova

Dobry den
Ktory voucher treba zakupit pri dvoch dospelych a dvoch deti (10 a 12 rokov)?
Kolko by bola konecna suma?
Mate este volne v termine od 26.10. do 04.11. Dakujem.

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pani Michalkova,
je potrebné zakúpiť voucher pre 4 osoby, ubytovanie v apartmáne, a to buď variantu v sume 259,00 € počas týždňa alebo variantu v sume 269,00 € počas víkendu. Vo Vami uvedenom časovom rozhraní máme voľné ubytovacie kapacity v termínoch 26.-28.10.2017 prípadne od 29.10.2017.

S pozdravom
recepcia Drevenice Terchová resort

Michaela Plaštiaková

Dobrý deň, dalo by sa u vás ubytovať aj cez Silvestra? Je nas 10. Ďakujem pekne, za každú informáciu.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, platnosť voucheru je do 15. 12. 2017, po tomto termíne sa ceny riadia platným cenníkom penziónu, preto prosím kontaktujte priamo penzión.
Želám pekný deň.

Adrian Michalik

Dobry den, v termine 20–22.10 mate volne lozka pre 2osoby? Dakujem Adrian Michalik

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pán Michalik, žiaľ ubytovanie v 2-lôžkovej izbe v termíne od 20.-22.10.2017 už nemáme voľné. V prípade výberu iného termínu nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom, recepcia Drevenice Terchová resort

Jozefina

Dobrý deň,
prosím v čase od 9.10 do 11.10.2017 máte dvojposteľovú izbu k dispozícii? dve osoby na dve noci – kupon zo zlavomatu. Dakujem jozefína Repiská

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň, v termíne od 09.-11.10.2017 máme voľné ubytovacie kapacity. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom, recepcia Drevenice Terchová resort

Mim

Dobry den, chcela by som sa opytat je mozne uplatnit kupon v obdobi od 6. do 8.10.?
Dakujem pekne

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pani Mim,
v termíne 07.-08.10.2017 už nemáme voľné ubytovacie kapacity. Voľné ubytovacie kapacity v apartmáne pre 4 osoby máme v termíne 05.-07.10.2017. Dvoj­lôžkové izby na penzióne máme plne obsadené.

S pozdravom
recepcia Drevenice Terchová resort

igor

Dobrý den.Rád by som sa informoval o obsadenosti vo vašom rezorte v termine 4.10.2017 do 7.10.2017 pre 2 osoby .Za skoru odpoved vopred dakujem.

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pán Igor,
v termíne 04.-07.10.2017 máme voľné ubytovacie kapacity v dvojlôžkových izbách na penzióne.

S pozdravom
recepcia Drevenice Terchová resort

Adriana

Dobrý deň, chcem sa opýtať na možnosť ubytovania v termíne od 12. 10. – 14. 10.
( dve noci ) pre dve dospelé osoby . Ďakujem

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň, žiaľ v termíne od 12.-14.10.2017 už nemáme voľné ubytovacie kapacity.
S pozdravom, recepcia Drevenice Terchová resort

Vika Roskošová

Dobrý deň :) chcela by som sa opýtať na dostupnosť ubytovania v termíne 29.9 – 1.10.2017 pre 4 dospelé osoby a 2 deti.Ďakujem :)

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň, žiaľ ubytovanie v termíne od 29.09. do 01.10.2017 už nemáme voľné. V prípade výberu iného termínu nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom, recepcia Drevenice Terchová resort

Michal Majling

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať na možnosť ubytovania sa v termíne víkend 6.10. pre dve osoby + 1 dieťa vo vaších chatkách-dreveniciach. Boli sme už minulý rok vo vašej dreveničke a 100% spokojnosť.

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň, žiaľ ubytovanie v termíne od 06.10. do 08.10.2017 už nemáme voľné. V prípade výberu iného termínu nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom recepcia Drevenice Terchová resort

peter petruch

dobrý večer chcel by som sa opýtať na víkend od 13,10–15,10,2017
či mate 2 izby volné
ďakujem

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň, v termíne od 13.-15.10.2017 máme voľné ubytovanie v dvoch 2-lôžkových izbách v penzióne.
S pozdravom recepcia Drevenice Terchová resort

Miroslava

Dobrý deň,

chcela by som sa informovať o dostupnosti tento víkend 15.9 – 17.9.. Ďakujem

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň, žiaľ ubytovanie v termíne od 15.09. do 17.09.2017 už nemáme voľné.
S pozdravom recepcia Drevenice Terchová resort

Andrea

Dobrý deň, mala by som záujem o pobyt pre dve osoby cez tyzden. Kolko izieb sa nachádza v jednej drevenici? Kolko ludí sucasne ubytujete v jednej chate? Ranajky a vecere sú situované v spoločnej reštaurácii? Poprosím o bližšie info.

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pani Andrea,
pokiaľ si zakúpite voucher pre 2 osoby, budete ubytovaní v penzióne v dvojlôžkovej izbe. Ak máte záujem o ubytovanie v drevenici, musíte si zakúpiť voucher pre 4 osoby v apartmáne a budete tam ubytovaní iba vy. V apartmáne sa nachádzajú buď dve dvojlôžkové izby alebo tri dvojlôžkové izby.
Raňajky sú situované v kongres budove a večere v reštaurácii. Obed budovy sa nachádzajú v tesnej blízkosti apartmánov.

S pozdravom
Recepcia Drevenice Terchová resort

Milan Šimek

dobrý deň , mal by som záujem o pobyt pre 3 osoby , ponúkate aj takú možnosť , prípadne poprosím aj cenovú kalkuláciu.
Ďakujem Milan Šimek

Rezort Drevenice Terchová

Dobrý deň pán Šimek, je možnosť zakúpiť si voucher pre dve osoby v 2-lôžkovej izbe a doplatiť prístelku pre ďalšiu osobu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.
S pozdravom recepcia Drevenice Terchová resort

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore