Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakej firmy.

Relax s liečivou vodou v Hajdúszoboszló až na 4 dni s plnou penziou!

4,4 / 5 Hotel Aurum**** Hajduszoboszló - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Darina Tažejová

Dobrý deň,pýtam sa ešte raz
Je voda v bazénoch vhodná aj pre malé deti 1 a 4 ročne ????
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Darina, s touto otázkou je potrebné sa informovať priamo v hotely, avšak nemal by s tým byť problém, keďže v hotely sú deti vítané.

Želám pekný deň.

Lenka

Dobrý večer,

Rada by som sa opýtala či sa dá v hotely aj po nemecky komunikovať ???
Ďakujem za odpoved

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lenka, žiaľ po nemecky v hotely nekomunikujú, dohovoriť sa dá len po anglicky a maďarsky.
Želám pekný deň.

Anka

Dobrý deň,
som si u Vás rezervovala pobyt /ešte zatiaľ nevyplatila/ s VS:4926480463, je tam možný termín od 25.10. do 28.10.2017?. Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Anka, ohľadom dostupnosti na daný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel, keďže mi nevidíme do ich rezervačného systému.

Dana Bieliková

Môžete mi prosím zistiť či je voľný termín 8–10.11.2017 alebo 15–17–11–2017.
Mne to nejde cez yahoo poslať. Vopred ďakujem . Bieliková

Zlavomat.sk

Dobrý deň, rezervácie riešime výlučne cez email, preto je potrebné aby ste nám napísali na adresu podpora@zlavomat.sk. Ak sa Vám nepodarilo odoslať email na našu adresu, prosím skontrolujte si správnosť zadanej adresy a pokúste sa email ešte raz odoslať. Prajem Vám pekný deň.

Iveta

Disponuje hotel aj saunami?

Zlavomat.sk

Pekný deň Iveta, v hotelovom wellness centre sa nachádza parná sauna, fínska sauna so svetelnou terapiou, hydromasážny bazén, osviežujúci kúpeľ, bazény s liečivou vodou, detský bazén a súčasťou je aj fitness.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore