Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

EPI-LASIK laserová operácia očí v zdravotníckom centre PANMED

4,7 / 5 PANMED Nové Zámky  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Anička

Je tam doživotná záruka? Čo ak sa mi po nejakom čase po operácii znovu zhorší zrak?

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajeme!

Doživotná pooperačná starostlivosť spočíva v tom, že ak sa aj dioptrie časom zhoršia, laseruje sa potom bezplatne.
V zdravotníctve neexistuje pojem doživotná záruka na nič, keďže každý jedinec je individuálny a každý reaguje inak a svoj zdravotný stav a reakcie tela si nevyberáme. Závisí to aj od zrakovej hygieny, záťaže a zrakovej náročnosti ktorú máte v zamestnaní.

S pozdravom,
Oftalmologická ambulancia MUDr. Andrey Salgóovej

Anna Rerková

Dobrý deň,
je nejaký problém, ak som astmatička?

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajeme!
Ak máte na astmu vhodnú liečbu a Váš stav je ustálený, v tom prípade by nemal byť žiadny problém.

S pozdravom,

Oftalmologická ambulancia MUDr. Andrey Salgóovej

Jana

Dobrý den chcem sa spýtať ci je možna operácia oci ked používam okuliare na čítanie aj diaľku a mam 53 rokov

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajeme,

Excimer Laserom MEL 80 odstraňujeme iba dioptrie do diaľky, operácia dioptrií do blízka nie je možná. Operácia je možná v prípade, že ste vhodný pacient podľa Topografického vyšetrenia. Na predoperačné vyšetrenie ku nám sa môžete objednať na tel. 035/64 12 618

S pozdravom,

Oftalmologická ambulancia MUDr. Andrey Salgóovej

Jana

Dobrý den chcem sa spýtať mam 53 rokov a nosím okuliare aj na diaľku aj na čítanie je v mojom veku možna operácia

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajeme,

Excimer Laserom MEL 80 odstraňujeme iba dioptrie do diaľky, operácia dioptrií do blízka nie je možná. Operácia je možná v prípade, že ste vhodný pacient podľa Topografického vyšetrenia. Na predoperačné vyšetrenie ku nám sa môžete objednať na tel. 035/64 12 618

S pozdravom,

Oftalmologická ambulancia MUDr. Andrey Salgóovej

Ján, POPRAD

Mám 50 rokov, používam okuliare iba na čítanie a k počítaču. Slabo vidím do blízka, na diaľku je to v poriadku. Bude pre mňa vhodný tento typ operácie ?

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajeme!

Bohužiaľ, tento typ operácie pre Vás nie je vhodný, pretože touto operáciou korigujeme dioptrie do diaľky.

S pozdravom, očná amb. MUDr. Salgóovej

Adriana

Dobry den chcela by som sa spytat robite to aj diabetikom ktori si puchaju inzulin ? A kolko trva objednanie Dakujem

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň, ak nie sú komplikácie v zmysle diabetickej retinopathie na očnom pozadí, tak je možnosť u nás operovať aj diabetických pacientov. Objednať sa môžete kedykoľvek telefonicky na tel. 035/64 12 618 a dohodnúť si predoperačné vyš.

S pozdravom, amb. MUDr. Salgóovej

Svetlana Petrincová

Budem po zakroku musieť ostať doma z práce a ak tak aki dlho. Ďakujem

PANMED, s.r.o.

Dobrý deň prajeme!

Áno, po zákroku odporúčame ostať aspoň týždeň doma a nevykonávať žiadne ťažké, namáhavé pohyby, ani sa zohýňať.

S pozdravom, očná amb. MUDr. Salgóovej

Tímea Pálfy

Dobrý deň! Cena platí len na jedno oko?

PANMED, s.r.o.

Dobrý večer, cena je za obe oči.

ludmila

od kolkych rokov sa može operovat?
cena ja za jedno ,alebo obe oči_

PANMED, s.r.o.

Operujeme od 18 rokov po ustálení zrakovej ostrosti, cena je za obe oči.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore