Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v Penzióne HOREC*** uprostred prekrásneho Liptova

4,6 / 5 Penzión Horec*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Michal Póč

Dobrý podvečer.. Písal som vám včera ze ci mate voľnú izbu v dňoch 24–26.. A odpísali ste mi ze mam zavolat a rezervovať si to priebežne telefonicky.. Skúšal som to pred malou chvíľkou ale bol tam odkazovac že len do 15:00 sa dá a ja som bol v práci a nestihol som to… Tak by som vás chcel poprosiť ci by sa nedalo žeby ste mi to rezervovali zatiaľ a zajtra pôjdem do banky to zaplatiť… S pozdravom Michal Póč

Penzión Horec***

Dobrý deň, p. Póc
po úhrade Vám na e-mail alebo ako SMS príde kód vouchera – ten nám prosím pošlite na horec@horecliptov.sk. Až vtedy bude rezervácia potvrdená. Pošlite nám ešte prosím Vaše tel. číslo – tiež na uvedený e-mail,

Michal Póč

Dobrý večer vám prajem . Zaujala ma vaša ponuka na zlavomate a chcel by som sa spýtať či náhodou nemáte voľnú izbu na víkend v dátumoch 24–26 tj. Piatok až nedeľa . Chcel by som zobrať priateľku na pobyt tak či náhodou sa nenájde izba .. za odpoveď vopred ďakujem

Penzión Horec***

Dobrý deň, máme pre Vás voľnú izbu. Rezervujte prosím predbežne telefonicky, následne môžete zakúpiť voucher.

Terézia Bialková

Dobrý deň prajem ,chcem sa spýtať že v ktorej časti sa nachádza hotel Horec,či na začiatku Jánskej doliny alebo ďalej ako napr. Galanto penzion



Ďakujem

Penzión Horec***

Dobrý deň, penzión Horec sa nachádza ihneď na začiatku Jánskej doliny, vedľa termálneho kúpaliska – viď http://tinyurl.com/ybt2gnvv

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore