Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vyvolanie fotiek na fotopapier FUJIFILM. Až 100 kusov fotiek!

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Jaroslav Nekoranec

druhykrat som vyuzil vase sluzby a uz nikdy viac. vyvolane fotografie su neostre, farby plytke ako keby ste pouzila 256 odtienov. neviem ci ich u vas niekto upravuje alebo je to kompresiou ktoru pouzivate pri prenose na server. kazdopadne to co som usetril na fotografiach zaplatim musim zaplatit este raz. presvedcil som sa opat ze dovezita je kvalita a nie kvantita…

Foto Morava

Dobrý den, fotografie nijak neupravujeme, při ceně slevové akce to ani není možné. Rovněž nedochází ke kompresi odesílaných souborů. Vše záleží na kvalitě dodaných souborů fotografií a na případných úpravách, které provedl sám zákazník. Často dochází k tomu, že zákazník upravuje fotografie na svém monitoru, který není zkalibrovaný. Dochází tím k barevnému posunu, který se pak promítne do zhotovených fotografií. Naše technologie, jsou několikrát denně testovány a kalibrovány a pokud se jedná o ostrost snímku, exposiční jednotka tiskne v kvalitě, kterou nedokáže rozlišit lidské oko. Jinými slovy, z kvalitních souborů, vždy zhotovíme kvalitní fotografie.

Veronika Hašlerková

Dobrý deň, koľko dní mam od uhradenia platby na odsielanie fotografií?

Foto Morava

Dobrý den, pokud máte na mysli uhrazením platby, zaplacení voucheru, je doba do odeslání objednávky fotografií limitována platnosti voucheru. V případě této akce je platnost voucheru do 31.12.2017.

Andrea

Dobry den, potrebovala by som kupit kupon na 100 ks fotiek. Pri platbe mi vyhadzuje cenu len za fotky 7,99 EUR. Kedy zaplatim za postovne? Dakujem.

Foto Morava

Dobrý den, za poštovné zaplatíte online při objednání fotografií, případně pokud zvolíte tuto možnost hotově při jejich převzetí.

Zuzana

Dobry den. Chcela by som sa spytat, mame 150ks fotiek na vyvolanie, aka by bola potom cena, resp. ako sa potom rata cena, ak je pocet nad 100ks.
Dakujem,
 Zuzana

Foto Morava

Cena fotek se nad rámec voucheru je účtován dle platného ceníku: http://www.mojefoto-online.cz/cenik.php

Nikola Vantarová

Dobrý deň prajem,
práve som si objednala u vás tlač fotografií. Momentálne reagujem na tento e-mail kde mi píšete, že na servery bolo uložených 182 fotografií, pričom som si objednala 200ks fotografií. Môže byť že ak som si objednávala z niektorých fotografií viac kópií tak mi to nezobralo??
Ešte sa chcem opýtať prečo suma, ktorú mám doplatiť je 5,88€, ak máte uvedené že cena poštovného je do 200ks fotografií 3,50€ a manipulačný poplatok je 1,40€ čo dáva dokopy 4,90€ a nie 5,88€.
Za info vopred ďakujem

Foto Morava

Dobrý den, systém v emailu hlásí počet odeslaných souboru ne počet objednaných fotek. Díval jsem se na Vaši zakázku, celkem jste odeslala 182 souboru a některé snímky máte objednané ve více kopiích, celkem bude zhotoveno 200 ks. fotografií. Cena za doručení je počítána podle aktuálního kurzu, který se v současnosti změnil. Za doručení Vám budeme účtovat 4,90€.

Natália

Dobrý deň,

mala by som ešte zopár otázok:
 

  • keď si fotky nahrám a pozriem, vidím ich rozmazané – vytlačené budú ok?
  • nadstavila som si fotky s orezaním, tak ako ich vidím v náhlade budú aj vytlačené, alebo mi ich ešte viac orežete?
  • pri niektorých rozmeroch je za rozmerom foto a inde dsc – aký je v tom rozdiel?

Ďakujem.
Foto Morava

Dobrý den, v objednávkovém systému vidíte pouze náhledy, které nemají plnou velikost jako soubory, z kterých se budou dělat fotografie. Pokud jsou dodané snímky kvalitní budou i kvalitní fotografie. Náhled by měl přibližně souhlasit se skutečným ořezem. DSC je označení formátu, který více vyhovuje poměru stran u digitálních formátu.

Natália

Dobrý deň,

objednala som si 2 vouchery Vyvolanie 100 fotiek na fotopapier FUJIFILM. Musím dať 100 ks fotiek 10×15 cm a 60 ks fotiek 13×18 alebo si to viem aj mixovať v rôznych pomeroch a systém ma upozorní koľko ešte môžem?

Ďakujem za odpoveď

Foto Morava

Dobrý den, vhodnější bude v tomto případě vytvořit dvě objednávky. Do poznámky napište, že je chcete sloučit a my je pošleme v jedné zásilce za jedno poštovné.

Jakub Porkert

Dobrý deň, doteraz sa dalo preklikávať a vyberať si rozmery. Dnes je len jedna cena. Platí táto cena pre všetky rozmery, len v rôznych veľkostiach podľa:
100 ks fotiek 10×15 cm alebo 11,5×15 cm alebo
60 ks fotiek 13×18 cm alebo 13×17 cm alebo
50 ks fotiek 15×21 cm alebo 15×20 cm alebo
12 ks fotiek A4 alebo 21×28 cm

Ďakujem.

Foto Morava

Je to tak, cena je jednotná pro všechny formáty, pouze se mění počet kusů.

Daniela

Dobrý deň, chcem urobiť objednávku zu zľavomatu,ale nikde tu nevidím kód,ktorý mám zadať v poslednom kroku objednávky! Kde ho nájdem prosím Vás? Ďakujem.

Foto Morava

Pokud jste postupovala podle pokynů, je okno pro zadání kódu vouchéru skutečně v posledním kroku v rekapitulaci zakázky. Musíte být přihlášena online na www.mojefoto-online.cz . Pokud jste si vybrala odeslání offline , nebo jako zip, tam zadání voucheru nenajdete. Nevadí napište čísla voucheru do poznámky a my je uplatníme ručně.

Dominika

Dobrý deň, robíte fotky aj s bielym okrajom? ak ano, kde to zadať do objednávky? Ďakujem. D

Foto Morava

Ano děláme i fotografie z bílým okrajem, není to standartní nabídka, ale pokud to uvedete do poznámky tak je zhotovíme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore