Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vstup na AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2017

4,6 / 5 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Miroslav Krkoška

Keď si kúpim vstupenku cez Zľavomat dnes ráno 8:30 tj.sobota príde mi obratom na mail alebo to trvá dlhšie?

Milan Tarač

Čitam je auto značka smart ači su tam elektromobily.

Luboš

Chcem sa spýtať mám kúpenú vstupenku cez zlavomat. A chceme ísť v sobotu cez hlavný chod na Výstavnej ulici. Dá sa ísť aj tadiaľto? Alebo musím ísť cez vchod B5 cez SPM?
Vopred ďakujem za odpoveď.

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Dobrý deň,
s vouchrom je možné využiť každý vstup. Najrýchlejšie je, ale využitie samostatného vstupu pre zľavomatistov pri hlavnom vchode.

Dita Lenghardt

Dobrý den,
když mám tento voucher, tak se nemohu zůčastnit soutěže o auto? To jen, když si koupím vstupenku za plnou cenu?
Děkuji za odpověď Dita

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Zvýhodnené vstupenky formou vouchrov od zľavomatu nie sú zlosovateľné, Je to uvedené aj v popise ponuky na zľavomate. Zlosovateľné sú len vstupenky zakúpené na mieste v štandardnej cene.

De

mozem areal opustit a nasledne sa este vratit ? pre pripad obedu alebo tak., dakujem

agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik

Dobrý deň, už raz použitá vstupenka (s roztrhnutým kontrolným ústrižkom) neoprávňuje k opätovnému vstupu do výstaviska.

Silvia

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať objednala som si voucher ale mi neprišiel na email to nevadí? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, prosím napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a uveďte mail, z ktorého ste si voucher zakúpili.

Želám pekný deň.

Veronika Zápotočna

Dobry den ak uz mam zaplatene vstupenky kedy mi pridu na mail?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, prosím napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a uveďte mail, z ktorého ste si voucher zakúpili.

Nikola Febenová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či táto zľava platí na hociktorý deň výstavy.
Ďakujem
S pozdravom Nikola Febenová

Zlavomat.sk

Dobrý deň, samozrejme voucher je možné využiť v ktorýkoľvek deň výstavy od 5. 10. – 8. 10. 2017.
Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore