Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Nenechajte se napínať: napínacie froté plachty v 22 farbách a 5 veľkostiach

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Andrea Hraboveckâ

Dobrý večer, cena poštovného sa vzťahuje len na jednu plachtu alebo na ľubovoľný počet plachiet?

Ďakujem

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, cena poštovného je na libovolný počet prostěradel nikoliv na jeden kus.

Iveta Straková

Dobrý večer, objednala som si cez Zlavomat.sk u Vás froté plachtu 1ks.
Kód objednávky
25123796
Kód tovaru
1677486

Moja otázka znie, či by ste mi vedeli pribaliť ešte 1ks plachty navyše k mojej objednávke, tej istej farby, čiže by ste mi dodali 2ks, nakoľko som zle zaklikla počet kusov. Mala som na uvedení tovar zľavu 100kreditov. Za 1ks plachty som platila 3,95€.
Ak by bolo možné mi zaslať 2ks, tak mi uvedte číslo účtu, kde by som doplatila tu druhú plachtu v sume 3,95€.
Ďakujem Straková

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den , vytvořte prosím novou objednávku s osobním odběrem na naší provozovně ( Praha 9) s nulovým poplatkem za doručení, poté nám zašlete e mail s požadavkem na sloučení obou Vašich objednávek. Zboží zašleme za jedno poštovné. Děkujeme Tým AARYAN TRADE

Lucia

Prosím, plachty sú na gumičku. Ďakujem pekne.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, všechna napínací prostěradla jsou opatřena gumičkou po celém jejich obvodu. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore