Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pre 2 osoby s privátnou jacuzzi

4,2 / 5 Relax World´s Bratislava - Dúbravka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Veronika

Dobrý deň chcem sa vás spýtať že keby som chcela víkendový pobyt pre 2osoby či je to možné a za koľko a čo všetko by to obsahovalo vopred Dakujem

Relax World´s

Zdravíme vás! odpovedáme na vašu otázku no cez zľavomat sa da kúpiť to čo obsahuje ponuka 2× sauny 2× jacuzzi na 4 hod ak chcete kúpiť cely víkendový pobyt volajte na číslo 0903 263653 z p­ozdravom RELAX WORLD´S

Masa

Dobry den citam ze je to privatna jacuzzi a myslela som ze je to pre dvoch.Ale citam recenzie ze tam je plno ludi.Ci ako to je?Ci som zle pochopila?

Relax World´s

Zdravíme vás! ANO aj dobre ste myslela je to pre dvoch a jacuzzi je privátna sauny sú voľne skôr na víkendy je plno a cez týždeň je voľnejšie ale niekedy aj cez víkend mesta dosť z pozdravom Relax World´s. 0902517779

Jarmila Vlad

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či by ste mali voľný termín na 15.11.2017 v čase po 17tej hodine. Ďakujem krasne za odpoveď.

Relax World´s

Ano mame 15.11.2017 treba zavolat na c.+421902517779 a zapiseme Vas. Dobry den Vam prajm

Bibiána

Dobrý deň.Prosím vás koľko stupňov má voda v jacuzzi?A máte ešte voľný termín na 17.11. alebo 18.11 niekedy vo večerných hodinách?Chcela by som zakúpiť voucher cez Zľavomat,no len tieto termíny mi vyhovujú.

Petra

Dobrý deň,
Rada by som sa informovala, do kedy bude Vaša zľava na tomto portáli a teda do kedy bude možné Vás kupón kúpiť.

Ďakujem!

 Petra

Zlavomat.sk

Dobrý deň Petra,
akcia na našej stránke trvá do 11.12.2017 a voucher možno využiť do 22.12.2017.
Želám pekný deň.

Relax World´s

Zdravíme vás milá pani! stupňov v jacuzzi je 36+ ak by ste chcela vajac podla želania nože sa nastaviť a volný termín budeme mat na 17.11/.18.11 treba si určiť čas ďakujeme vám pekne z pozdravom RELAX WORLD´S!

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore