Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dámsky strih alebo melírovanie a spoločenské účesy

4,6 / 5 KADERNÍCTVO Eva Adamčíková Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Radka B.

Dobrý deň, mam vlasy pod ramená, su zosvetlene z cuernej farby na hnedo-červenú. Rada by som ich dala skrátiť+zmeniť farbu na hnedú s presvetlenou dolnou polovicou vlasov az na sivú. Bolo by to u Vas možné prip.aký variant si kúpiť? Ďakujem

KADERNÍCTVO Eva Adamčíková

Dobrý večer. Keďže je v ponuke iba strih alebo melír a nie farba tak ťažko povedať. Musela by som vás vidieť. Vašu požiadavku nezahŕňa ani jeden variant. Jedine strihanie.

martina

pekny den. mam vlasy trochu dlhsie ako iba po bradu, chcem sa nechat ostrihat na viac menej uplne nejak na kratko. aky variant si mam kupit. dakujem

KADERNÍCTVO Eva Adamčíková

Dobrý deň. Stačí prvý variant.

Janka

Dobry den, ja mam dlhe opakovane melirovane vlasy a potrebovala by som melir len na odrast. Malo by byt teda postacujuce, ak si zakupim melir na kratke vlasy za 16,99 Eur – ale to je uz otazka na vas, ci mi to bude takto platit?

KADERNÍCTVO Eva Adamčíková

Dobrý deň, záleží aj od hustoty vlasov. Je v tom zahrnutý aj strih a tam je cena vyššia vzhľadom k dlžke vlasov.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore