Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Masážny a pleťový olej z 24-karátového zlata

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Petra

Dobrý deň, na stránke máte napísané, že je garancia doručenia do Vianoc ale už pri objednávke tak bolo napísané, že darí doručenia je 3.1.2018 .. tak alo to teda je ? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Petra,

GARANCIA dodania do Vianoc pri objednávkach zaplatených najneskôr do 19.12.2017, takže pokiaľ ste to uhradili do tohto dátumu, tak Vám do Vianoc príde. Termín 3.1.2018 je len informačný, pretože tak je nastavený program pri objednávkach mimo Vianoc.

Aia Cosmetics s.r.o

Dobrý deň,
objednávky posielame doporučene prvou triedou. V deň prijatia objednávky. Takže do piatku by mali prísť.
Ivanová

Soňa Selnekovič

Dobry den, vcera som objednala aj zaplatila AIA seta pri olatbe do 19.12.bolo dorucenie do Vianoc a po platbe na mna vybehlo, ze predpokladany termin dorucenia je 28. 12. Takze ako?

Aia Cosmetics s.r.o

Dobrý večer,
tak je asi nastavený program, ale objednávka Vám príde v utorok, najneskôr v stredu.
Pošlem Vám aj číslo balíka, bude to poštou, prvá trieda , doporučený list.
Ivanová
Aia Cosmetics. s.r.o

Zuzka

Dobrý deň kupila som si od vas tento olej a ešte som ho Nedostala. Neviete kde bude problém? Ďakujem
 Zuzka

Aia Cosmetics s.r.o

Dobrý deň
napíšte mi prosím na aké meno bola objednávka, skontrolujem to.
Ivanová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore