Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Ubytovanie v apartmánoch priamo v centre Budapešti

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Peter Smety

Dobrý deň,
Ak si ponuku kúpim,
Viete mi spraviť rezerváciu v hotely na moje meno bezplatne, keď vám napíšem dátum?
Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

samozrejme napíšte nám na podpora@zlavomat.sk Kód voucheru, dátum o ktorý máte záujem a radi vám rezerváciu preveríme.

Pekný deň.

Juraj Sasin

Dobrý deň,máte prosím Vás aj iný kontakt na dané ubytovanie? Voucher mám zakúpený, ale jednak dané číslo mi druhý deň za sebou nedvíha ani neodpovedá na mail. Ďakujem.

Apartmány v Budapešti

DObry den,
volne terminy som vam poslal na mail.
S pozdravom,

 MA

Katarína

Dobrý deň, ak si chcem zakúpiť variantu so vstupom do kúpeľov a zároveň by som chcela k tomu doplatiť 80 Eur za 3 hodinovú privátnu prehliadku. Ako a kde sa dá táto prehliadka dokúpiť? Ďakujem.

Apartmány v Budapešti

Dobry den kontaktujte manazera apartmanov na 0905122999.

Marta

Viete poskytnúť kontakt na daný hotel v Budapešti?
Ďakujem.
 Marta

Zlavomat.sk

Dobrý deň, nech sa páči tel. č. +421 905 122 999.

P

Dobrý deň, kupón na tento pobyt sa dá uplatniť a v termíne 30.12.2017– 2.1.2017?
 https://www.zlavomat.sk/akcia/621570-ubytovanie-v-apartmanoch-priamo-v-centre-budapesti

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
platnosť vocuheru je do 30. 6. 2018, avšak na daný termín je potrebné sa kontaktovať priamo v hotely, keďže mi do ich rezervačné systému nevidíme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore