Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Elastické nohavice s Push Up efektom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Kristína

Absolútne nesadli, strih sa nepodobá obrazku vobec,celkovo veľkosť nesadla, nespokonosť z mojej strany. Snaha kontaktovať ale asi úplna ignorácia na mail.

SSPRESTIGE

Na všetky maily odpovedáme do niekoľkých minút, skúste si skontrolovať vašu emailovú schránku.

Lodererka

Najhoršia viac akú som kedy kúpila. Ten pás čo má tvarovať zadok a robiť ten “push-up” mám v polku zadku a inde mi to padá. Ako ďalšie by tu bola dĺžka …mám 160cm a mám to ako 3/4 nohavice. Úplná katastrofa táto kúpa !!! Vrecko v ktorom to prišlo ma snáď asi aj lepšiu kvalitu ako samotné nohavice. A prečo nohavice ? Lebo okolo legín to nešlo ani náhodou.

Simona Fusková

Mne prišli asi napodobeniny…s fot­kami sa to len podoba-kvalita hrozna,strih hrozný…čakala som od toho viac…iné veci čo mám od Vás sú super ale toto je sklamanie ☹️

SSPRESTIGE

100 ľudí, 100 chutí. Každému vyhovuje niečo iné. Nedokážeme 100%ne vyhovieť každému. Napíšte nám mail, vyriešime to :)

Pat

Dobrý deň. Je možné kupiť 2 na jedno poštovné,?

SSPRESTIGE

Áno, je možné nakupovať neobmedzený počet kusov na 1 poštovné. Poštovné je 3€

Janette

Dobry den

XXL nemate?

Dakujem

SSPRESTIGE

XxL nemáme v ponuke na Zľavomate.

Zuz

tieto leginy/nohavice vyzeraju ako napodobenina freddy pushup nohavic!

SSPRESTIGE

To bol zámer ;)

Nikuš Geciová

Dobrý večer
Mám otázku ohľadom push-up legín
Nedali by sa poslať na dobierku?
A neberiete inu banku ako ČSOB ak by som sa rozhodla platiť bankovým prevodom?

SSPRESTIGE

Dobrý večer,
ak si nohavice objednáte cez web stránku (WWW.SSPRSTIGE.EU) alebo cez Facebook posielame aj na dobierku. Avšak za bežnú cenu.

Sumu 11,99€ uvedenú na Zľavomate, platíte priamo Zľavomatu, takže na dobierku sa to poslať nedá.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore