Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Darčekové kazety s arganovým olejom, kozím mliekom alebo levanduľovým olejom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Katarína

Dobrý deň,
písali ste, že ste navyšovali počet na darčekové kazety s levanduľou. Budete navyšovať počet ks aj na kazety s arganovým olejom? Ďakujem za odpoveď.

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,

akcia na darčekové kazety je už ukončená, a teda nebudeme navyšovať počet kaziet.

Zlatica Mihalovicova

dobre rano..bola so. v zahranici..nes­tihla som..da sa este objednat levandula kazeta?..je este volne..dakujem

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,
je potrebné sledovať stránku zľavomatu, je možné že sa v priebehu dňa nejaké kazety uvoľnia.

Daniela

Dobrý deň, mozem vediet ci sa uvolnili este s kozim mliekom… dakujem

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,
je potrebné sledovať stránku zľavomatu, je možné že sa v priebehu dňa nejaké kazety uvoľnia. V prípade, že máte záujem o kozmetiku s kozím mliekom, môžete si vybrať aj z ponuky darčekových kaziet priamo na našej stránke www.vivaco.sk. S pozdravom VIVACO-SK, s. r. o.

Bibiana Kollárovičová

Zdravím… ak by som chcela vymeniť jeden balíček za argánový, dalo vy sa? Alebo ako to mám urobiť?

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,

darčekovú kazetu nie je možné vymeniť za inú nakoľko všetky darčekové kazety sú momentálne vypredané.

Gallová

Zdravím vás.. urobili sme práve objednávku na darčekovu kazetu s kozim mliekom.potvrdenie na mail sme však nedostali. Platba bola realizovaná cez kartu.

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,

Vašu objednávku evidujeme na stránke zľavomatu, v priebehu nasledujúcich dní bude vyskladnená.

Andrea Filakovska

Dobrý deň, nedoplnite do ponuky ešte kozmetiku s arganovym olejom? Ďakujem

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň, pôvodne mala akcia platiť do 18.12., avšak počet kusov bol limitovaný na 1000. Ďalšiu akciu, prípadné doplnenie DK už do konca roka neplánujeme. V prípade, že máte záujem o kozmetiku s argánovým olejom, môžete si vybrať z ponuky darčekových kaziet priamo na našej stránke www.vivaco.sk. S pozdravom VIVACO-SK, s. r. o.

anna gurtlerova

prosim vas, su to uz dva tyzdne od mojej objednavky, v akom je stave?

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,
objednávku pod Vašim menom neevidujeme, skúste sa obrátiť priamo na zľavový portál.
S pozdravom
VIVACO-SK

Zuzana Dirbáková

Uvádzate, že Darčeková kazeta s arganovým olejom je rezervovaná, ale môže sa stať, že sa rezervácia zruší. Ak by sa tak stalo, mám ihneď záujem. Prosím, kontaktujte ma. Krásny deň prajem

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,
momentálne je možné kazetu zakúpiť. Tak skúste. Pekný deň

Danica

Dobry večer.
Dokedy platí akcia prípadne je limitovany počet kusov? Ďakujem

VIVACO-SK, s. r. o.

Pôvodne mala akcia platiť do 18.12., avšak počet kusov je limitovaný na 1000. Takže predpokladáme, že v priebehu pár dní bude vypredaná a ukončená. Ďalšiu akciu už do konca roka neplánujeme.
S pozdravom VIVACO-SK, s. r. o.

Libuša Hetflejšová

Dobrý deň! Chcem si objednať 2× kazetu -Levanduľa. Pred týždňom som si už jednu obj.a aj dostala. Poslali ste mi poukažku na 10 euro. Pri tejto obj.ju môžem použiť? a ako? ďakujem

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň, poukážku na zľavu 10€ je možné využiť pri nákupe na našej stránke www.vivaco.sk nie na stránke zľavomatu.

Januška Bačinská

Dobrý deň
Mám záujem o set z kozieho mlieka a bojím sa že to nebude voňať. Žiaľ vôňa kozieho syra mi nevonia. Je to nijak parfumované.?

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň, áno výrobky sú s jemnou parfumáciou vanilky.

jara

dokedy plati táto akcia?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, akcia platí do 18.12.2017.

Dagmar

Dobrý deň,
prosím Vás, termín doručenia je až 7 dní, alebo by mi mohol balíček prísť do piatku?

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,
pokiaľ si objednávku vytvoríte aj zaplatíte dnes, balíček Vám do piatku príde.

Beata Mikova

Dobrý deň. Ja by som mala záujem o balíček levandule, ale žiaľ som to neskoro zaregistrovala. Je ešte možné za takúto cenu, respektíve ešte to budete mat niekedy na zlavomate?

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,
pre veľký záujem budeme počet kusov levanduľových kaziet ešte navyšovať, preto Vám odporúčame sledovať portál zľavomat.sk .

Lenka

Dobry den daju sa objednat na 1 postovne aj 2 sady? Dakujem

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,

na jedno poštovné je možné objednať maximálne 4 sady.

Doti

Dobrý deň obsahuje prosím vás kozmetika aj lanolin?

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň, naša kozmetika lanolín neobsahuje.

Jana Kubištová

Dobry den, prosim,nedali by sa v kosi s arganovym olejom vymenit vyrobky- sol do kupela a olej do kupela za nieco ine? Obdarovana nema vanu😞 dakujem

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,
zloženie kaziet, nie je možné meniť nakoľko ponuka bola vytvorená pre portál zľavomat.sk. V prípade, že Vám obsah kazety nevyhovuje môžete si vybrať z ponuky darčekových kaziet priamo na našej stránke www.vivaco.sk .

Gabriela Czinegova

Dobrý deň,

prosím Vás dokedy je platnosť ponuky?

VIVACO-SK, s. r. o.

Dobrý deň,
množstvo je obmedzené na stanovený počet kusov.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore