Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Oddych pre 2 osoby v Apis Hoteli**** v Krakove

4,4 / 5 Apis Hotel**** Krakow Krakov - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
A

Dobrý deň ma hotel parkovisko

Apis Hotel**** Krakow

Yes, the Hotel has got parking.
Regards,
Karolina Lis

Valeria

Od 29.12.2017 do 2.1.2018 mate voľné ???

annazuz

Dobrý deň, tá sauna je v cene pri pobyte s raňajkami? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
relaxačné centrum sa dá využiť iba za príplatok.
Želám pekný deň.

Matian

Chcem sa opytat ako daleko je wodny park a ci fitness a eelnes pobyt je v cene v ponuke s ranajkami a 1×vecer

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martin,
s týmito otázkami sa prosím obráťte priamo na hotel, ak by ste mali s komunikáciou v cudzom jazyku problém, prosím kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Želám pekný deň.

Iveta

Dobrý deň ak si objednam welnes cez zlavomat musím zavolať či to mám rezervovane

Zlavomat.sk

Dobrý deň Iveta,
pokiaľ kúpite pobyt na online rezerváciu, máte zároveň záväznú rezerváciu. (Nie je potrebné sa informovať v hoteli o dostupnosti. Pre definitívnu platnosť vašej rezervácie je potrebné voucher uhradiť). Ak si zakúpite netermínový variant, je potrebne spraviť rezerváciu na č +48 12 617 6500 (k dispozícii 24 hodín denne) alebo e-mailom na info@hotelapis.pl. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, ak by ste s tým mali problém, kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk a radi Vám s rezerváciou pomôžeme.

Želám pekný deň.

Radek

Dobrý deň. Tu polpenziu v balíčku ako mám chápať? Je tam napísané iba 1× dvojchodová večera. Vy máte preklep? ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Radek,
neviem o ktorý balíček máte záujem, máme nasledovné varianty:

  • bez stravy,
  • s raňajkami
  • raňajky a 1 x večera
A

Dobry den ako daleko je hotel od historickeho centra mesta a mate volnu izbu 8–10.12

Zlavomat.sk

Dobrý deň, na daný termín sa prosím kontaktujte priamo v hotely, keďže my nevidíme do ich rezervačného systému.
Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore