Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Obľúbený Kúpeľný & Wellness pobyt v hoteli Máj Piešťany*** s množstvom liečebných procedúr (nielen) pre starých rodičov

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,6 / 5
Hotel Máj Piešťany *** Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Anka

Dobrý večer,
chcela by som sa opýtať či je strava poskytovaná priamo v hotely Máj, alebo v priestoroch iného hotela? A tak isto aj procedúry?
Ďakujem

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý večer z hotela Máj, procedúry ako aj reštaurácia sa nachádza priamo v našom hotely.

Marcela

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať či mate volný termín od 3.1.2018 – 5.1.2018. Pre 2 osoby za cenu 169€ na 2 noci. Dakujem

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý večer z hotela Máj, žiaľ Vami uvedený termín máme už plne obsadený, v prípade záujmu nás kontaktujte ohľadom náhradného termínu. Môžeme Vám ponúknuť termín napr: od 17.1 – 19.1.2018. Zostávam s pozdravom.

Daniela Husáreková

chcela by som vedieť či v termíne od 7.1.2018 do 10.1.2018 máte voľný termín pre dve osoby.
Ďakujem

Hotel Máj Piešťany ***

Pekný deň, áno, termín by sme mali momentálne k dispozícii.

Mária Schmidtovaá

Pri pobyte mini welnes sa dá dokupiť obed a procedúry koľko by to stálo

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý deň. Doplatok za obed je 6€/ osoba/deň a cena procedúry podľatoho, akú si vyberiete. Najlepšie kontaktovať priamo recepciu hotela.

Dasa

Dobry den. Balicek za 559,– na 8dni/2os. Je 9 procedur pre kazdu osobu?

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý deň. Procedúry sú v balíku pre každú osobu v počte 9.

Elena Ligártová

Dobrý večer, mala by som záujem o vami ponúkaný pobyt pre 2 osoby za cenu 169€ na 2 noci. Chcela by som vedieť, či sa dá tento pobyt predĺžiť o 1 noc aj po platnosti, keďže mi vyhovuje termín až do 03.02.2018. U­vádzate platnosť do 02.02.2018.
Ďakujem

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý večer z hotela Máj, poprosíme Vás kontaktovať nás v čase od 8 – 15 hod počas pracovných dní, nakoľko Vašu žiadosť musí prekonzultovať oddelenie rezervácie.

Václav Vosol

Dobrý večer, je prosím Vás možné uplatnit platební kartu Sodexo vydanou v České republice?
Děkuji za odpověď, s pozdravem,
Václav Vosol

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý večer, platbu pobytu vykonávate cez portál Zlavomat.sk, porposíme Vás obrátiť sa na nich, aby Vás vedeli informovať.

Anna Tedlová

Dobrý deň, objednala som si wellness ale chcela by som si priplatiť aj obedy a neviem ako lebo to chcem dať ako darček aby mali plnú penziu. Poraďte mi prosím ďakujem

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý deň, po zakúpení voucheru stačí kontaktovať recepciu hotela.

Anna

Dobrý deň, ak si kúpim na zlavomate wellness ale tam je iba polpenzia dá sa doobjednať aj obedy pre dve osoby na tie 3 dni. Ak áno aká by bola prosím vás cena. Vopred veľmi pekne ďakujem

Hotel Máj Piešťany ***

samozrejme je možné doplatiť si aj na plnú penziu – cena obeda je 6 €.

Mária

Dobrý deň,
v prípade pobytu TÝŽDENNÉHO LIEČEBNÉHO pre jednu osobu je možné, že bude s cudzou osobou na izbe (keďže hotel má dvojposteľové izby)? Ďakujem.

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý večer, nie v pripade, ak by hosť prišiel sám na pobyt, na izbe bude ubytovaný sám.

janka

Dobrý deň, prosím vás, je voľný mini welnes pobyt od 10. alebo 11.12.2017 pre dve osoby, potrebovala by som izbu so sprchou, nie s vaňou. ďakujem

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý večer z hotela Máj, v tomto termíne máme dostatok voľných izieb, radi Vás privítame. Musíme Vás však upozorniť, že od 11.12. do 13.12. je plánovaná odstávka bazéna. Relax centrum však pracuje bez obmedzení. Izba so sprchou nebude žiadny problém. T. Tománek recepcia

majka

dobrý deň , mam by som záujem o pobyt pre dvoch s procedúrami za 499€
v termíne od 7.1.2018 do 12 .1. 2018 máte tento termín voľný , mam urobenú objednávku ak mi to potvrdíte ihneď to uhradím, ďakujem.

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý večer z hotela Máj,
Vami požadovaný termín máme aktuálne ešte voľný. Kľudne môžete vykonať platbu.

Ľubomír Vinka

Dobrý deň, máte voľný termín pre 1 osobu od 17.12.2017 (275,00 Eur), dá sa zarezervovať?

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý deň, termín máme momentálne k dispozícii

Zuzana

Dobrý deň,
bolo by možné využiť mini welness pobyt počas predĺženého víkendu ?

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý deň, pobyt Mini Wellness, ktorý máme momentálne v ponuke sa dá využiť len v rozmedzí od nedele do piatku do 2.2.2018. V prípade ak máte zakúpený starší poukaz je možné využiť pobyt počas predĺženého víkendu. Želáme príjemný zvyšok večera.

Eva

Dobrý deň pri pobyte je napísané, že platí do 2.2.201018, to znamená že po tomto termíne sa nedá tento pobyt za túto cenu kúpiť?
Ďakujem sa odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Eva,

iba prvý variant je možné využiť do 2.2.2018, ostatné varianty je možné využiť do 4. 3. 2018.
Želám pekný deň.

iveta

dobrý večer, prosím Vás nedá ibsa urobiť pobyt na3 noci? dakujem

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý večer z Hotela Máj v Piešťanoch, z momentálne ponúkaných kupónov sa, bohužiaľ, pobyt na 3 noci poskladať nedá. Ponúkame Vám však možnosť k pobytu na 2 noci – Mini Wellness objednať pri rezervácii predĺženie pobytu o jednu noc – cena predĺženia pobytu o jednu noc bez procedúr s polpenziou je 36 € pre jednu osobu. T. Tománek, recepcia

Fedor Rudolf

Dobrý den.Mám dotaz Od 4.12 017 Pobyt pre jednu osobu 1 Lošková izba pre seniora Cena na 4 noci pobytu

Hotel Máj Piešťany ***

Seniorské pobyty sú minimálne s dĺžkou 5 nocí. Pre bližšie informácie kontaktujte recepciu hotela tel. 033/7741202

Jozef

Dobrý deň, prosím Vás, využívanie sauny je v cene pobytu alebo sa platí extra?

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý deň. Sauna / fínska sa berie ako dokupovaná procedúra a cena je 7€/ osoba.

Zdenka Ševčíková

Dobrý den, vyhrála jsem poukaz na ubytování pro dva. Musím si ale hradit stravu. Jaká je cena na osobu a den?
Děkuji za odpověď.

Hotel Máj Piešťany ***

Dobrý deň. Obráťte sa priamo na recepciu hotela hotelmaj@hotelmaj.sk

Janka Buchtova

Nieje nahodou vymenena cena 5 dnovy (499) a 7 dnovy (315) ?

Hotel Máj Piešťany ***

Ceny sú správne, zrejme ste si nevšimli, že cena 315€ je za poukaz pre 1 osobu a cena 499€ je za 2 osoby.

Renata

Dobrý deň, máme záujem o pobyt v cene 499 e, ale využili by sme ho až vo februári, je nutná rezervácia už tohto roku, ďakujem s pozdravom Renata

Hotel Máj Piešťany ***

Pekný deň, konkrétny termín je potrebné rezervovať si vopred, teda čím skôr.

Melania

Dobrý deň. Nakoľko potrebujeme dve dvojložkové izby chcela by som sa opýtať na termín od 1–3.12.2017 na mini welnes pobyt.Ďakujem Melania

Hotel Máj Piešťany ***

Pekný podvečer, je mi ľúto, termín je už obsadený. Všetky víkendové termíny už sú vypredané, zostáva pár posledných izieb v týždni ( december ) príp. Vám môžeme ponúknuť víkend v januári, februári

Melania

Dobry den,prosím Vás máte volné termín na mini welnes pobyt od 8–10.12.2017 dve dvojložkové izby.Ďakujem Melania

Hotel Máj Piešťany ***

Na tento termín je voľná iba jedna izba, spravil som Vám dočasnú rezerváciu do dnešnej polnoci (pondelok 13.11. ) Odporúčam rýchlo sa po zakúpení kupónu ozvať a potvrdiť rezerváciu.

Kinga

Dobrý deň. Je možnosť za príplatok jednolôžková izba?

Hotel Máj Piešťany ***

Pobyt pre jednu osobu nie je možný s balíčkom „Mini Wellness“. Pri „Pobyt proti bolesti chrbta“ a „Kúpeľný pobyt“ je v ponuke aj pobyt pre jednu osobu, príplatok je už v cene.

Blanka Hanuskova

Prosim Vas termin 17.11–19.11.2017 2osoby na 2 noci mate volné?

Hotel Máj Piešťany ***

Voľné sú už iba apartmány, príplatok je 60 € / apt. / noc.

Milada

Dobry den!
Prosim Vas, je volny termin na mini welness pobyt 17.-19.11.?
Dakujem
 Milada

Hotel Máj Piešťany ***

Žiaľ nie, ponúkam termín 10. – 12. 11. 2017. Komunikujte prosím priamo, nie cez tento kanál.
hotelmaj@hotelmaj.sk
 recepcia@hotelmaj.sk

Jarmila

Dobrý deň…je možný aj pobyt s domacim miláčikom a koľko sa dopláca na 13 ročné dieťa na prístelke s PP,bez nároku na procedúry?

Hotel Máj Piešťany ***

Domáci miláčik je vítaný, bude Vám účtované 10 € / noc / zvieratko. Dieťa nad 12 rokov nemá cenové úľavy. Víkendový rekreačný pobyt na 2 noci s polpenziou stojí 82 €, na 5 nocí 181 €, na 7 nocí 253 €.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore