Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyty s wellness v Hoteli Bachledka**** Strachan počas celého roka

4,8 / 5 Hotel Bachledka **** Strachan Vysoké Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Dasa Balogova, Grosslingova 10, 81109 Bratislava

Dobrý deň,chcem sa spytat,ci je v hoteli aj fitnes.
Dakujem. Dasa

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajem,
Fitnes v hoteli nie je
Ivančáková

Martin

Dobrý deň,
chceme kúpiť pobyt na 5 nocí kde je voucher platný Ut 3. 4. – Pia 21. 12. 2018.
V ponuke máte izbu štandard a my by sme chceli objednať resp. doplatiť apartmán
s balkónom, vzhľadom na to že je to darček. Je u Vás takáto možnosť?

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, už sme si to vysvetlili po telefóne

Peter

Dobrý deň,
chcel by som sa Vás spýtať, či je možné, že sa na letné mesiace uvoľnia ďalšie balíčky, nakoľko máte momentálne vypredané.
S pozdravom Králus

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajeme ,
Ponúkame Vám pobytové balíky na stránke www.hotelbachledka.sk
S pozdravom recepcia Ivančáková

Sopko Mikuláš

Dobry večer prajem.Pladbu som uskutočnil prevodom na učet dňa 13. 12.2017 mail s vaucherom som doposial neobdržal môžte sa na to pozrieť prosim?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,
vouchery Vám boli odoslané 14.12.2017 a dnes som Vám ich preposlala znovu, len si prosím skontrolujte aj priečinok spam a nevyžiadaná pošta. Všetky vaše vouchery nájdete aj po prihlásení sa v sekcii Moje nákupy. Ak by ste mali problém nájsť voucher, neváhajte nás kontaktovať na podpora@zlavomat.sk

Pekný deň.

michal vrestiak

Nieco volne v january na výkend ? Pre dve os plus dieta ?

Hotel Bachledka **** Strachan

Zľavové kupóny je možné uplatniť v čase ich platnosti, teda od 3.4.
S pozdravom recepcia Ivančáková

Anežka Brádňanová

Dobrý deň, rada by som sa opýtala či tretí kupón „3 dni (2 noci), 2 osoby · DLHÁ PLATNOSŤ“ možno využiť aj počas víkendov. Ďakujem.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, tento kupón je možné využiť cez týždeň aj cez víkend. Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Veronika

Dobrý den, chcela by som sa spytat či mate este nieco volné na 2 až 4 noci v termine medzi 25.12.2017 až 07.01.2018. Dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deňm ponúkame Vám poslednú izbu s prístelkou v termíne od 26–28.12.2017 alebo Silvestrovský pobyt od 28.12–2.1.2018 na 5 nocí. V prípade záujmu nám prosím zašlite email na recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Nikoleta

Dobry deň, chcem sa informovať o možnosti dokupenia pobytu pre 3. odobu na pristelke pre pobyt na 3 dni je to možné a aký by bol doplatok?
Ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Doplatok je 35€ osoba cez týždeň
45€ cez víkend
Ivančáková

Elena Králiková

Dobrý večer, pred pár dňami som si u vás zakúpila pobyt pre dve osoby na 3 dni a 2 noci v hodnote 189€, ako.máte uvedené v ponuke, je to vo forme darčeku, a však zatiaľ mi neprišli vouchery na mail ani nikde. Dajú sa mi pozrieť jedine cez „Moje nákupy“ priamo na stránke zlavomatu, preto sa chcem spýtať, či to môžem brať, ako platné vouchery, keď si ich stiahnem a vytlačim… Je tam vlastne uvedené všetko potrebné, len neviem, či mám ešte čakať, alebo si mám toto vytlačiť… Ďakujem za odpoveď. Pekný večer

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, v prípade záujmu o rezerváciu je potrebné zaslať 14 miestny kód a až vtedy Vám vieme rezerváciu potvrdiť. V prípade, ak Vám takýto voucher ešte neprišiel, kontaktujte priamo zľavomat. Ďakujeme a prajeme pekný deň, Kravčáková

Anna

Dobrý večer prajem. Chcem sa opýtať ci je možný pobyt u vás v termíne od 27.12–28. alebo 29.12.2017. Dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, v tomto období ponúkame pobyt len na 2 noci v termíne od 26–28.12.2017. V prí­pade záujmu prosíme o zaslanie emailu na recepcia@hotel­bachledka. sk
Ďakujeme a prajeme pekný deň
Kravčáková
recepcia

Adam

Zdravim ..tato ponuka je uz naozaj vypredana?
3 dni (2 noci), 2 osoby
JAR: Pobyt cez TÝŽDEŇ (nástupné dni: nedeľa, pondelok, utorok, streda)

Hotel Bachledka **** Strachan

ano (ponúkame určitý počet kupónov)

Ivana

Dobrý deň ešte raz p. Ivančáková,

dnes som sa u Vás informovala o tom či ešte budete mať v ponuke voucher za 179e. Bohužiaľ z Vašej odpovede mi to nie je úplne jasné.
Vidím tam 3 ponuky v hodnote 89e, 299e, 499e. Nejde mi o daný termín ale o dĺžku pobytu, rada by som totiž kúpila voucher len na víkend piatok-sobota-nedeľa (t.j. 3dni a 2noci), ktorý ste mali nedávno v ponuke za 179e.
Budete ho ponúkať ešte do Vianoc? Ďakujem za odpoveď.
 Ivana

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý tieto ponuky, ktoré sme ponúkali sa nám už vypredali,
teda do Vianoc už nebudeme predávať
doporučujeme momentálne tieto darčkové poukážky http://www.hotelbachledka.sk/daruj-darcek

Pekný večer Ivančáková

Tomáš

Dobrý deň, chcel by som sa informovať či tento kupón platí aj na termín 1–3 Februára 2018 pre 2 osoby plus ročne dieťa. Taktiež kde sa nachádza najbližšie lyžiarske stredisko prosím ? Ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Kipóny neplatia počas zim,nej sezóny, len podľa ich platnosti.
Ivančáková

Ivana

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať či ešte budete do Vianoc ponúkať víkendový pobyt (piatok/sobota/ne­deľa) voucher v hodnote 179 eur, ktorý som si prednedávnom vytipovala ako vianočný darček? Veľmi pekne Vám ďakujem za snáď pozitívnu odpoveď.

 Ivana

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň,
Ponúkame rôzne tipy pobytov s platnosťou od 5.4.2018, toeto nájdete na tomto portáli
Ivančáková

Veronika

Dobry, chcela by som kupit pobyt pre rodicov ako vianocny darcek, chcem sa opytat ked pridu na jar/leto- funguje lanovka hore? Na chodnik korunami stromov. Dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

ˇano lanovka funguje, 2 x v roku majú povinnú revíziu, o tom nájdete informácie na www.bachledka.sk
S pozdravom recepcia Ivančáková

Ján

Dobrý deň,
máte, prosím, voľný termín pre 4 osoby (3 dospelé, 1 dieťa 3 roky) 2. – 3. decembra 2017 ?

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, tento termín už je plne obsadený
S pozdravom recepcia Ivančáková

Sivák Františdk

Dobrý den
Mate volný germímn 27.28.29. 12.2017
Ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, v ponuke máme termín od 26–28.12.2017. V prí­pade záujmu prosím o zaslanie emailu na recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Tamara Lehutová

Dobrý deň, cez letné mesiace máte ešte voľné (napríklad termíny od 9. 7. do 27. 7. 2018 ? Ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, áno v tomto termíne máme k dispozícii izby. V prípade záujmu prosíme o zaslanie emailu na recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Mária Karabinošová

Dobrý deň,

chcela by som s dcérou (14) stráviť 2 noci vo vašom zariadení, v čase ca od 29.11 do 3.12.2017, máte v uvedenej dobe voľné kapacity?

Ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň,
Ponúkame dostupnú izbu s balkónom v termíne od 28.11,– 1.12.2017
s pozdravom Ivančáková

Ľudmila

Dobrý večer chcem sa opýtat či mate volný termín na 2 noci okolo 28 decembra pre 4 osoby Dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň,
V tomto termíne kupóny žiaľ neplatia a hotel je už obsadený
Ivančáková

david

prosim vas na tento vykend nemate volne od piatku dakujem Varga

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, víkendy máme plne obsadené do konca roka. V prípade záujmu o pobyt cez týždeň prosím zašlite nám email na recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Anna Kapinos

Dobry den. Mali by sme zaujem o ubytovanie od 10.2. do 18.2. 2018 pre 4 clennu rodinu (2 dospeli a 2 deti: 9 a 13 rokov) v 2 izbovom apartmane s peknym vyhladom a s krbom podla moznosti.

Dakujem.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, ponúkame Vám izbu Comfort s balkónom v termíne od 11–15.2.2018. V prí­pade záujmu prosíme o zaslanie emailu na recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Iveta Podracká

Dobrý deň, chcem sa Vás spýtať, či máte ešte voľné kapacity – 2 osoby v termíne od 17.12.2017 na dve noci. Možný nástup aj 18., 19.,20.12.2017.
Za odpoveď ďakujem a prajem pekný deń. Iveta

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, izby máme k dispozícii iba na 1 deň, a to od 17–18.12, 19–20.12. Pobyt na 2 noci Vám ponúkame od 12–15.12.2017. Ďa­kujeme, Kravčáková, recepcia

Ivana

Dobrý deň chcem sa spýtať či máte voľné izby na tento víkend od 17.11. – do 20.11.2017 ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, tento termín máme plne obsadený. Ponúkame Vám pobyty cez týždeň. Prosím o zaslanie emailu na recepcia@hotelbachledka.sk. Následne Vám zašleme voľné termíny. Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Dominika

Dobry den ako je to s tym wellnes? Co vsetko sa tam nachadza – bazen, virivka, sauny? A je to priamo v hoteli? Dakujem za odpoded

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, wellness centrum sa nachádza priamo v hoteli. Nachádza sa tam vírivka, parná, suchá a infra sauna, tepidárium. Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

MartinK

dvaja dospelí a dve deti 12,14r je urcite vyhodnejsie 2 kupony ako doplácat pristelky?

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajeme, ak si zakúpite 2× voucher je možné ubytovať sa do 2 izieb, tým pádom budete mať väčší komfort, cenovo je to tiež výhodnejšie.
Prajeme pekný deň, Kravčáková, recepcia

Zuzana Torbiková

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je možnosť zakúpiť aj masáž spolu s pobytom.. Ďakujem veľmi pekne

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, áno je to možné. V prípade záujmu nám zašlite email na recepcia@hotelbachledka.sk
Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Lucia

Dobrý večer chcela by som sa spýtať či máte ešte voľný jeden z týchto termínov od 10–12.12.2017 alebo prípadne od 17–19.12.2017 ďakujem mali by sme záujem o pobyt ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň,
V tomto termíne ponúkame jedinú izbu komfort s doplatkom 10€/noc,
A od 14.12. by bola izba s balkónom
S pozdravom recepcia Ivančáková

Nina Janíková

Dobrý večer, prosím máte este nejaký volný termín v novembri na ponuku v hoteli Bachledka za 89€ 2 osoby/1noc, dakujem Janíková

Hotel Bachledka **** Strachan

Ponúkame Vám trrmíny
od 12–16. 19.11.,22.11.
 26.11

Erika Šaranová

Dobrý deň,
Mesiac november máte plne obsadený ? Online rezervácia ma nepustí…

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajem,
V novembri máme ešte niektoré termíny voľné,
prosíme napíšte o ktorý termín máte záujem na recepcia@hotelbachledka.sk
S pozdravom Ivančáková

Hotel Bachledka **** Strachan

Ponúkame voľný termín od 12.11. alebo 26.11.2017
S pozdravom Ivančáková

Katarína Hakelova

Dobrý deň, chcem darovať pobyt manželovi k narodeninám ako rodinnu dovolenku. Sme 4,( deti bo veku 7 a 10), chcela by som, aby to bolo casovo neobmedzené, pretože neviem, ako bude mat v praci volno.Vedeli by ste mi poradiť, pripadne ponuknut konkretny pobyt a aj uviest sumu, pretoze sa vsade uvadzaju len 2 osoby a neviem, ako ratat deti.S pozdravom Katarína

Zlavomat.sk

Dobrý deň pani Katarína,
vouchery cez zľavomat sú žiaľ časovo obmedzené, avšak niektoré sú s platnosťou až do marca 2018. Pri každom pobyte máte uvedený dátum platnosti a takisto aj príplatky za deti. Ak by ste si naďalej nevedeli vybrať, prosím napíšte nám na podpora@zlavomat.sk.
Želám pekný deň.

miriam eliasova

Dobry den…mate volne este nieco v novembri v terminoch stvrtok,piatok,so­bota?…

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý večer, všetky tieto termíny s nástupom vo štvrtok máme vypredané.
Ďakujem, Kravčáková, recepcia

Jana

Dobrý deň. Ako sa platí príplatok? Zvlášť mám poslať na účet, alebo v deň príchodu? Pretože cena sa meniť nedá, vyhadzuje mi ju automaticky. Ďakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, doplatky je potrebné uhradiť na mieste v deň príchodu. Ďakujem, Kravčáková, recepcia

Andrea Petnuchova

Dobry den…mali by ste volny termin od 18.11.do 19.11.jednu noc 2 osoby+1 dieta do 10 rokov…chcela by som zakupit,ale najprv sa informujem..dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý večer, tento termín máme plne obsadený. Ponúkame Vám ubytovanie od 19–20.11,21–22.11, prípadne nám zašlite email na recepcia@hotelbachledka.sk. Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Kristian Lakatos

Dobry den.na november od 20teho uz nemate volny termin?mna to hodi hned na december🤔dakujem za odpoved

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, tento termín máme obsadený. Najbližší voľný termín po tomto termíne máme od 26.11–1.12.2017. Ďa­kujeme, Kravčáková, recepcia

Paulina

Dobry den,
v balicku na 3 dni (2 noci) s dlhou platnostou od 3.4.18 do 21.12.18 si mozme pobyt rezervovat a je jedno ci je to cez tyzden alebo cez vikend? Samozrejme podla obsadenosti :) dakujem za odpoved.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, áno je možné voucher využiť cez týždeň aj cez víkend. Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Kika

Máte k dispozícii aj pobyty začiatkom januára? V rámci zľavy..dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, vrámci zľavomatu ponúkame zatiaľ len pobyty, ktoré máme uvedené. Prosím o zaslanie emailu na recepcia@hotelbachledka.sk a my Vám zašleme výhodnú cenovú ponuku. Ďakujeme, Kravčáková, recepcia

Eva

Dobry den,
Termin 13–15.11. Na 2 noci uz mate plne obsadeny?dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajem,
V tomto termíne ponúkame ešte dostupné izby:
štandart s balkónom (doplatok 5€/noc

Ivančáková

Veronika

Dobry vecer prajem, ak je nastupny den na pobyt streda-znamena to, ze pobyt sa v tento den zacina?pretoze ak je to tak, preco si potom neviem rezervovat pobyt v termine od 20.12.-22.12.2017 ??? dakujem

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň, v tomto termíne máme k dispozícii izby, prosím kontaktujte nás prostredníctvom emailu na recepcia@hotelbachledka.sk

Ďakujeme a prajeme pekný deň.
Kravčáková
recepcia

Ivana

Dobry den, chcela by som sa opytat na moznosti/podmienky silvestrovskeho pobytu pre 6 dospelých a jedno dieta – 13 rokov.

Hotel Bachledka **** Strachan

Dobrý deň prajem, Silvester nie možné objednať cez zľavový kupón, ohľadom rezervácii prosíme kontaktovať na recepcia@hotelbachledka.sk
Pobytový balík nájdete na www.hotelbachledka.sk
S pozdravom recepcia Ivančáková

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore