Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dámsky strih, melír, ombré, regenerácia vlasov botoxom i detský strih

4,8 / 5 BODY ZONE- kaderníctvo Prešov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Lubomira

Dobry den, je botox vhodny aj na jemne a slabe vlasy? Dakujem

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň, botox je hlavne hĺbková výživa vlasu, čiže áno je vhodný aj na takéto vlasy, no s ich objemom to nič neurobi

Zuzana Dvorscakova Krajnakova

Dobry den, prosim vas mala by som zaujem o ombre,mam farbene cierne vlasy a chcela by som skombinovat so sivou,ale v jednom kadernictve ma odhovarali,ze to nemusi pekne vytahat,viete mi poradit ci sa na to dat? Hned by som si zakupila na zlavomate vasu ponuku.Dakujem velmi pekne

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň áno je pravda na prvýkrát by to nemuselo byť to co chcete

Majka

Dobry den,mala by som zaujem o botoxovu kuru.chcem sa opytat mozem to absolvovat ked som tehotna?
Dakujem

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň áno môžte, robím ju aj takým zákazníckam

Lucia

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať koľko stojí ombre na tmavohnedé vlasy, dlhé cca do polovice chrbta,?

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň voucher na zľavomate mate, alebo do 50e podľa spotreby materiálu, ťažko odhadnúť presnú cenu

Julia

Dobri vecer bisom sa chcela spitat ze bisom si chcela zafarbit vlasy take sive take do popelovej farbi kolko bisom zaplatila ?

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň to záleží od spotreby materiálu, neviem aké máte dlhé ci husté vlasy

Jana Kališová

Dobrý deň, mala by som záujem o botox ošetrenie pre dlhé vlasy aj farbenie vlasov.. Je možné to takto skombinovať ?? Aká by bola cena ? ? Ďakujem

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň áno je to možné skombinovať,použili by ste kupóny na botox,a kupón na melír ombré dlhé vlasy,resp viac po telefonickej dohode

Ľubka Vargovčíková

Dobry den,da sa farbit vlasky a osetrit botoxom v jeden den? Bude mat ten botox hned po farbeni efekt?
Dakujem

BODY ZONE - kaderníctvo

Dobrý deň áno bude

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore